Webfleet wprowadza rozwiązania do zarządzania flotą na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Zarządzanie flotą na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich Bridgestone

Webfleet – Bridgestone do zarządzania flotą – wprowadza swoje rozwiązania do Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA), rozszerzając międzynarodową działalność na region Bliskiego Wschodu. Oficjalna inauguracja pokazała, że organizacje pragną rozwijać innowacyjne technologie w zakresie zrównoważonej mobilności i optymalizować operacje flotowe.

  • Webfleet (rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą) rozszerza swoją międzynarodową działalność na Zjednoczone Emiraty Arabskie.
  • Rozwiązania do zarządzania flotą Webfleet będą wspierać przedsiębiorstwa flotowe w regionie, zwiększając wydajność, redukując koszty i podnosząc bezpieczeństwo ruchu drogowego. 
  • Pojawienie się Webfleet na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich pomoże wprowadzić pozytywne zmiany w zrównoważonej mobilności w regionie Bliskiego Wschodu i poza nim.

Ponad 60 000 klientów na całym świecie korzysta z szerokiej oferty usług Webfleet, obejmującej monitorowanie pojazdów i zasobów, kompleksowe zarządzanie flotą, gromadzenie danych diagnostycznych, optymalizację tras w czasie rzeczywistym, wskazówki dla kierowców, telematykę wideo i wiele innych.

Wprowadzenie Webfleet na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich utoruje drogę do bardziej zrównoważonej przyszłości dzięki rozwiązaniom mobilnym opartym na danych, wspierającym menedżerów flot i kierowców w oszczędzaniu paliwa i redukcji emisji CO2. Pomoże to zachować zgodność ze zmieniającymi się przepisami i umożliwi elektryfikację flot przy jednoczesnym prowadzeniu rentownej i niezawodnej działalności biznesowej.

Wprowadzenie Webfleet na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich to strategiczne posunięcie i kolejny krok w naszej globalnej strategii ekspansji. Z optymizmem patrzymy na transformacyjny wpływ, jaki nasze rozwiązania będą miały na zarządzanie flotą w tym regionie. Oprócz tradycyjnych ofert telematycznych, Webfleet zapewni przedsiębiorstwom, zarówno małym, jak i dużym, przydatny wgląd w dane, aby zwiększyć wydajność operacyjną, obniżyć koszty i poprawić bezpieczeństwo na drogach, a także umożliwić prowadzenie bardziej zrównoważonej działalności – mówi Jan Maarten de Vries, President of Fleet Management Solutions w Bridgestone Mobility Solutions.

Firma Webfleet, obchodząca w tym roku 25-lecie, jest wiodącym w Europie rozwiązaniem do zarządzania flotą. Firma będzie nadal poszukiwać nowych możliwości i innowacji oraz wzmacniać pozycję menedżerów flot, kierowców i innych interesariuszy dzięki rozwiązaniom mobilnym opartym na danych.

Źródło: Bridgestone

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę