Nowy oddział INTER-TEAM w Skierniewicach

Nowy oddział INTER-TEAM INTER-TEAM

Drugiego października rozpoczął swoją działalność nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Skierniewicach przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 124. Jest to piąty oddział spółki w województwie łódzkim i 85 w Polsce.

Oddział w Skierniewicach to kolejny punkt na mapie sprzedażowej INTER-TEAM, który uruchamiamy w tym roku. Pozwoli nam dotrzeć do nowych klientów i rozwinąć sprzedaż w tym regionie. Dbamy o to, aby klienci warsztatowi mieli łatwy dostęp do części wsparty fachowym doradztwem oraz usługami dodatkowymi. Dlatego zapraszamy przedstawicieli lokalnych warsztatów do kontaktu z naszymi handlowcami i do odwiedzin w nowym Oddziale. Nasz zespół sprzedażowy odpowie na wszelkie pytania zarówno pod względem prezentacji oferowanego asortymentu jak i usług mogących pomóc w dalszym rozwoju biznesu – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu – korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga – gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego. 

Adres nowego oddziału: 
INTER-TEAM Skierniewice
ul. Marii Skłodowskiej Curie 124 
96-100 Skierniewice
tel. 46 892 11 28
e-mail: skierniewice@inter-team.com.pl 
  
Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8.00 – 18.00 
sob.: 8.00 – 14.00

Źródło: INTER-TEAM

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę