Highway Automotive sponsorem zespołu tankpool24 Racing Team

Highway Automotive sponsorem zespołu tankpool24 Racing Team Highway Automotive

W ubiegły weekend (25-26.05.2024) miało miejsce oficjalne otwarcie sezonu wyścigów ciężarówek Goodyear FIA ETRC 2024 w Misano. W 2024 r. odbędzie się siedem rund, podczas których zespoły odwiedzą wiele czołowych torów wyścigowych w Europie.

Marka Highway Automotive jest oficjalnym sponsorem zespołu tankpool24 Racing Team, którego kierowcą jest Steffen Faas. Wkroczył on do świata wyścigów ciężarówek w 2017 roku i od tego czasu kontynuuję dobrą passę. 

Tankpool24 Racing Team stosuje produkty Highway Automotive do układu chłodzenia swojej wyczynowej ciężarówki. Parametry ciągnika siodłowego w czasie wyścigów osiągają zawrotne wartości, dlatego tak ważne są - wysoka wydajność oraz niezawodna jakość użytych części.

Jesteśmy dumni, że sponsorujemy zespół Tankpool24 Racing Team w wyścigach ciężarówek Goodyear FIA European Truck Racing Championship. Jako firma z 15-letnim doświadczeniem w obszarze części do chłodzenia silników, cenimy sobie możliwość testowania naszych produktów w ekstremalnych warunkach wyścigowych. To pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych rozwiązań w zakresie zarządzania termicznego – powiedział Bogdan Szymanowski, CEO Highway Automotive.

Źródło: Highway Automotive

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę