Highway Automotive – marka z historią

Highway Automotive

AVA CEE – międzynarodowy dostawca części do układów chłodzenia silników i klimatyzacji – zmienia nazwę na Highway Automotive. Jest to powrót do historii marki, która początkowo funkcjonowała jako Highway.

Współpraca z grupą Nissens spowodowała dywersyfikację działań biznesowych. Spółka AVA przejęła rynek samochodów osobowych, a Highway Automotive skupia się na potrzebach autobusów, ciężarówek, maszyn rolniczych i roboczych.

Wartości pozostały te same: dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów, dostępność części w autoryzowanych punktach, a także rozbudowana oferta – dedykowana różnym modelom pojazdów. Hasło przewodnie to Truck experts, czyli korzystanie z doświadczenia i wiedzy specjalistów, a także nieustanne śledzenie trendów technologicznych. Wszystko po to, żeby aktywnie odpowiadać na potrzeby rynku motoryzacyjnego. 

Co istotne, Highway Automotive nie tylko opiera się na sprawdzonych wartościach, ale też otwiera na zmiany w branży. Świadczy o tym nieustanna praca nad rozwojem systemów do kontroli spalin, a także zainteresowanie tematem elektryfikacji ciężarówek. Na pierwszym planie są bieżące potrzeby rynku, a celem firmy jest sprawna obsługa klientów i jak najlepsza komunikacja z partnerami biznesowymi.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę