CAIRO-soft 30 lat doświadczenia w programowaniu Twojego sukcesu!

CAIRO-soft 30 lat doświadczenia w programowaniu sukcesów! Cairo
10.11.2023

Od przeszło 30 lat programujemy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb wymagającej branży automotive. Przyświeca nam nieustanny rozwój przy jednoczesnym zachowaniu stabilności i gwarancji bezpieczeństwa oferowanych rozwiązań.

Jednym z takich rozwiązań jest cairo.ERP FALCON 5, który sprawdza się zarówno w niewielkich przedsiębiorstwach, jak i w wielooddziałowych organizacjach. Zapewnia wysoką wydajność i stabilność pracy z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa, a także szybkość obsługi i szerokie możliwości analityczne. Umożliwia integrację z dostawcami oraz za pośrednictwem Baselinker m.in. z Allegro, Ebay czy Amazon.

CAIRO_oprogramowanie

Wprowadzenie nowej jakości pracy magazynu, to zadanie cairo.WMS. Zastosowane w nim rozwiązania techniczne (m.in możliwość integracji z modułami automatyki magazynowej, urządzeniami etykietującymi i pakującymi oraz firmami kurierskimi) umożliwiają podniesienie wydajności przy niemal całkowitej eliminacji pomyłek.

Wykorzystanie mobilnych terminali magazynowych pozwala na rezygnację z wydruków papierowych, a dzięki pracy w trybie ONLINE przyspiesza realizowane procesy. Możliwość składowania towarów w wielu lokalizacjach sprzyja optymalizacji wykorzystania powierzchni magazynowej, a tym samym przyczynia się do generowania realnych oszczędności.

cairo.B2B WEBTERMINAL określany najlepszym sprzedawcą w firmie, to rozwiązanie które wyznacza zupełnie nowe standardy w zakresie prezentacji oferty i obsługi klienta biznesowego za pośrednictwem Internetu.

system|_CAIRO_IT_dla_motoryzacji CAIRO

Intuicyjny interface sprawia, że zamawianie towaru jest szybkie i sprawne bez względu na rodzaj wykorzystywanego urządzenia, a możliwość wykorzystania danych TecDoc oraz wyszukiwania wg numeru VIN gwarantuje precyzyjny dobór towaru. Daje też możliwość integracji z dowolnym systemem handlowym oraz eliminuje konieczność aktualizacji danych.

Kolejnym naturalnym krokiem było stworzenie wielofunkcyjnej platformy e-commerce cairo.B2C. Szerokie możliwości personalizacji, atrakcyjna forma prezentacji oferty oraz zaawansowane mechanizmy umożliwiające pozycjonowanie platformy w Internecie, otwierają zupełnie nowe możliwości dotarcia do klienta. Lepsze wykorzystanie potencjału przedsiębiorstwa, to realne zwiększenie zysków i wyższa jakość oferowanych usług.

Do zadań specjalnych związanych z zarządzeniem logistyką stworzyliśmy narzędzie caro.TMS. Pozwala zautomatyzować najbardziej rutynowe działania związane z dostawą towarów. Usprawnia zarządzanie procesami planowania, monitoringu czy rozliczania procesów transportowych, zapewniając wsparcie oraz nadzór nad całym procesem logistycznym. Umożliwia m.in monitoring pracy kierowcy dzięki wyposażeniu go w mobilny terminal oraz w pełni responsywny panel administratora.

Zeskanuj kod QR, dowiedz się więcej!

CAIRO_qr

Więcej informacji na stronie internetowej firmy

Artykuł sponsorowany CAIRO 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę