UFI Filters Aftermarket i UFI Filters Hydraulics razem na targach Agritechnica 2023 w Hanowerze

Oferta produktów filtracyjnych firmy UFI Aftermarket UFI Filters

UFI Filters Group, lider w dziedzinie filtracji i zarządzania termicznego, a także technologii filtracji wodoru, po raz pierwszy zaprezentuje na targach Agritechnica w Hanowerze najnowsze rozwiązania dla sektora rolniczego na wspólnym stoisku UFI Filters Aftermarket i UFI Filters Hydraulics.

Agritechnica 2023 to wiodące na świecie targi maszyn rolniczych. W tym roku tematem przewodnim jest „Zielona Produktywność”, co będzie okazją do omówienia możliwości i wyzwań związanych z nowymi technologiami wspierającymi zrównoważony rozwój w rolnictwie.

Wybór produktów prezentowanych przez dział Aftermarket (do silników) i przez UFI Hydraulics (do obwodów hydraulicznych) koncentruje się na rozwiązaniach filtracyjnych mających na celu poprawę wydajności i skuteczności sprzętu rolniczego. Cel ten można osiągnąć jedynie poprzez zastosowanie odpowiednich technologii, rozwijanych i projektowanych dzięki wieloletniemu doświadczeniu i know-how UFI Filters.

Wśród prezentowanej oferty UFI Aftermarket znajdują się najnowsze produkty filtracyjne:

  • filtr blow-by do nowego silnika Cursor 16 TST do zastosowań w pojazdach terenowych z napędem na cztery koła, w tym do nowego modelu CASE IH Quadtrac 715,
  • wielofunkcyjny moduł filtracji do silnika FPT F28 Stage V,
  • niektóre produkty premium na rynek wtórny, takie jak filtry i filtry wstępne do New Holland ze specjalnym materiałem filtracyjnym FormulaUFI.H2O; filtry oleju w konstrukcji warstwowej wykonane z FormulaUFI.STRATIFLEX i filtry wykonane z włókien syntetycznych FormulaUFI.MICRON; gama samoczyszczących i obrotowych filtrów typu blow-by.

UFI Filters Hydraulics prezentuje swoje doświadczenie i innowacyjną siłę w sektorze hydraulicznym, oferując kilka najciekawszych produktów, takich jak:

  • nowa seria FRI – rozwiązanie do filtracji zwrotnej ze zbiornika,
  • seria filtrów ciśnieniowych FPO z wkładem FORTIMAX,
  • ekologiczna wersja mobilnej jednostki filtracyjnej UOW, z elementem bezrdzeniowym,
  • różnicowy wskaźnik zanieczyszczenia z podwójną kalibracją,
  • nowy wkład filtracyjny typu spin-on FORTIMAX EPO37, specjalnie przeznaczony do niskociśnieniowych układów hydraulicznych.

Know-how UFI Filters w zakresie oryginalnego wyposażenia dla czołowych producentów pojazdów rolniczych znajduje odzwierciedlenie w wyjątkowej jakości produktów w katalogu aftermarket i części hydraulicznych. Produkty Grupy UFI Filters oferują tym samym najlepszą technologię filtracji, zapewniając maksymalną ochronę i wydajność ciężkich pojazdów, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.

UFI Filters i UFI Filters Hydraulics zaprezentują najnowsze technologie filtracji dla sektora rolniczego w hali 16, stoisko C13.

Źródło: UFI Filters

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę