UFI Filters i SOFIMA Filter uzyskują kategorię „TecDoc Premier Data Supplier”

UFI Filters i SOFIMA Filter z TecDoc Premier Data Supplier UFI FILTERS

UFI i SOFIMA, marki Grupy UFI Filters obsługujące rynek wtórny, dołączają do grona „TecDoc Premier Data Supplier”. TecDoc to należąca do Grupy TecAlliance jedna z wiodących baz danych rynku aftermarket, z której korzystają podmioty zaangażowane w łańcuch dostaw na całym świecie.

Ta prestiżowa kategoria jest przyznawana dostawcom, którzy spełniają najwyższe standardy TecDoc dotyczące jakości danych produktowych. Kilka czynników wpłynęło na wyróżnienie działalności UFI i SOFIMA. Są to zarówno:

  • rzetelna praca zespołu nad szczegółowym opisem pełnego asortymentu marek,
  • jak również dbałość o jakość dostępnych informacji i zdjęć,
  • wraz z regularnymi aktualizacjami.

Katalogi UFI i SOFIMA na TecDoc prezentują pełną gamę filtrów powietrza, paliwa, oleju silnikowego i kabinowych. Serie produktów obu marek obejmują ponad 2400 referencji do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, a także ponad 27 000 zastosowań, w tym do około 50% samochodów wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich pięciu lat.

Katalogi UFI i SOFIMA dla rynku aftermarket pokrywają ponad 98% europejskiej floty pojazdów we wszystkich rodzajach produktów. Charakterystyczną cechą i atutem Grupy UFI Filters jest produkcja ponad 250 filtrów na pierwszy montaż, stworzonych we współpracy z 95% wiodących światowych firm.

Dzięki temu jakość oryginalnych produktów jest również gwarantowana w katalogu części zamiennych. Irene Carraro, Group Aftermarket Marketing Manager w UFI Filters, komentuje: – Przyznanie kategorii TecDoc Premier Data Supplier jest wyrazem uznania dla pracy zespołowej, zaangażowania i wieloletniej kooperacji z TecAlliance. Zapewni nam to jeszcze większe zaufanie i prestiż na rynku europejskim oraz zwiększy szansę na współpracę z kluczowymi partnerami na rynku wtórnym: bezpośrednimi dystrybutorami, sprzedawcami części zamiennych, mechanikami i głównymi światowymi grupami handlowymi.

Źródło: UFI Filters

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę