SUN wprowadza akcję wymiany testerów i oscyloskopów na rynku polskim

Snap-on
25.2.2019

Snap-on Diagnostics, właściciel marki SUN to jeden ze światowych liderów w zakresie systemów diagnostycznych i informacyjnych mających zastosowanie w procesie diagnozowania i napraw pojazdów. W lutym firma wprowadziła na rynek polski akcję promocyjną wymiany używanych testerów diagnostycznych lub oscyloskopów na swoje urządzenia diagnostyczne PDL 4000 lub PDL 5500.

Akcja jest skierowana do użytkowników urządzeń, którzy swoje starsze urządzenia (dowolnej marki, samodzielne lub przystawki do PC) chcieliby wymienić na nowoczesne, samodzielne urządzenia obsługujące najnowsze pojazdy. Akcja te obejmuje również użytkowników oscyloskopów, którzy swoje urządzenie mogą wymienić na tester PDL 5500.

Reklama

Tester PDL 5500 oferuje możliwość wykonywania diagnostyki szeregowej poprzez komunikację ze sterownikami pojazdu oraz diagnostykę równoległą z wykorzystaniem wbudowanego oscyloskopu i multimetru. Ponieważ marce SUN od zawsze bliska jest idea diagnostyki przyjaznej dla użytkownika, toteż moduł oscyloskopu testera SUN PDL 5500 zawiera szereg unikalnych funkcji obejmujących m. in. wbudowaną bazę informacji technicznych. Obejmuje ona przebiegi sygnałów wzorcowych z diagnozowanych komponentów – czujników oraz elementów wykonawczych, sposób działania, lokalizację, sposób podłączenia w celu przeprowadzenia pomiarów, warunki przeprowadzenia pomiarów, spodziewane wyniki pomiarów i wskazówki dotyczące możliwych przyczyn usterki. W oprogramowaniu testera SUN PDL 5500 jest zabudowana również ogromna baza wiedzy, zawierająca informacje dotyczące funkcjonowania i budowy układów, podzespołów i komponentów stosowanych w samochodach. Dzięki tym możliwościom każdy mechanik, który wykorzystuje w swojej pracy tester Sun PDL 5500 znacznie zwiększa swoją efektywność – może wykonać diagnostykę i naprawy przypadków, które do tej pory sprawiały mu kłopoty i często kończyły się odesłaniem klienta do specjalistycznego serwisu.

W akcji promocyjnej urządzenie SUN PDL 4000 lub PDL 5500 oferowane są w specjalnej promocyjnej cenie. Dodatkowo użytkownicy testerów SUN w ramach oferty promocyjnej mogą bezpłatnie korzystać z Infolinii Wsparcia Technicznego przez okres 1 roku od zakupu testera.

Reklama

Wsparcie techniczne jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17 i udzielane jest telefonicznie lub za pomocą poczty e-mail. Więcej informacji na Infolinii tel. 12345 22 34 oraz na stronie https://eu.sun-workshopsolutions.com/pl.

Źródło: Snap-on

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę