Ravenol Professionals

Ravenol Professionals Ravenol
15.6.2022

Ravenol Professionals to sieć niezależnych warsztatów stosujących rozwiązania Ravenol w obszarze techniki smarowania (np. w przekładniach automatycznych i manualnych, silnikach, układach wspomagania i innych układach hydraulicznych.

Nazwa sieci warsztatowej

Ravenol Professionals

Nazwa podmiotu organizującego sieć

Ravenol Polska Sp. z o.o.

Rodzaj działalności

Ravenol Professionals to sieć niezależnych warsztatów stosujących rozwiązania Ravenol. Naszym celem jest doskonalenie w zakresie podnoszenia jakości usług i zapewnienia klientom satysfakcjonującej obsługi oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze techniki smarowania (przekładnie automatyczne i manualne, silniki, układy wspomagania, inne układy hydrauliczne). Po dołączeniu do sieci warsztat może liczyć na dynamiczny rozwój dzięki szerokiej bazie szkoleń i licznym działaniom marketingowym.

Liczba zrzeszonych członków

Do sieci dołączyło już prawie 100 warsztatów. Sieć cały czas się rozwija, a liczba serwisów rośnie.

Zakres usług

Warsztaty sieci Ravenol Professionals specjalizują się w wymianie oleju ATF oraz naprawie i serwisie skrzyń automatycznych. Świadczą również inne usługi, m.in. z zakresu: serwisu skrzyń manualnych, wymiany oleju MTF i silnikowego oraz płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, płynu do wspomagania, czyszczenia DPF-ów, serwisu klimatyzacji i wielu innych.

Korzyści z członkostwa w sieci

Większe kompetencje – organizujemy szkolenia techniczne i produktowe oraz z obowiązujących przepisów. Doradzamy, jak i gdzie stosować rozwiązania Ravenol.

Wspólny marketing – zapewniamy ujednolicone elementy identyfikacji wizualnej, które wzmacniają rozpoznawalność serwisu, promujemy usługi i organizujemy dedykowane promocje.

Nowi klienci – polecamy warsztat klientom indywidualnym przez wyróżnienie na stronach Ravenol Polska i w mediach społecznościowych. Oferujemy wsparcie techniczne w zakresie czynności serwisowych i zastosowań środków smarnych Ravenol.

Opieka specjalistów – dostęp do współpracujących z Ravenol Polska specjalistów z zakresu regeneracji konwerterów i automatycznych skrzyń biegów.

Umowa olejowa – uczestnicy sieci otrzymują realny zwrot kosztów za każdy zakupiony litr oleju Ravenol, zgodnie z tabelą przeliczeniową dołączoną do umowy.

Komplementarność – możliwość rozszerzenia oferty warsztatu dzięki współpracy z ekspertami Ravenol. Regeneracja konwerterów i automatycznych skrzyń biegów wykonywana na odległość to dobre źródło zysku, które można łatwo i szybko uruchomić w ramach sieci.

Właściciel sieci: RAVENOL Polska Sp. z o.o.

logo Ravenol
ul. Chojnicka 61
83-200 Starogard Gdański
www.ravenol.pl

Kontakt:

Patrycja Rzoska Ravenol
Patrycja Rzoska
tel. 690 072 440
e-mail: professionals@ravenol.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę