Q Service Castrol

Q Service Castrol Inter Cars
11.6.2021

Q Service Castrol to wyjątkowa i unikatowa sieć niezależnych warsztatów samochodowych, budowana na silnych podwalinach sieci Q-Service obecnej na rynku od ponad 20 lat i doświadczeniu marki Castrol będącej liderem na rynku środków smarnych w Polsce. Pomaga zrzeszonym w niej specjalistom obsługiwać klientów, którzy jej zaufali.  

Q Service Castrol to wyjątkowa i unikatowa sieć niezależnych warsztatów samochodowych, budowana na silnych podwalinach sieci Q-Service obecnej na rynku od ponad 20 lat i doświadczeniu marki Castrol będącej liderem na rynku środków smarnych w Polsce. Pomaga zrzeszonym w niej specjalistom obsługiwać klientów, którzy jej zaufali. 

Marka Q Service Castrol to zupełnie nowa jakość na polskim rynku. Została powołana do życia w 2018 roku z połączenia mocy dwóch silnych firm – Q-Service i Castrol. Od tego momentu Q Service Castrol stał się marką konsumencką nastawioną na jakość i profesjonalizm.

Castrol to jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Firma dostarcza oleje silnikowe niemal do każdego rodzaju pojazdów, a zaawansowane rozwiązania stosowane w olejach silnikowych Castrol tworzone są w centrach technologicznych na całym świecie. Zaangażowanie tej marki w rozwój sieci Q Service to jasny sygnał, że zamierza ona znacząco zaznaczyć swoją obecność na rynku – zarówno wśród warsztatowców, jak i ich klientów.

Elementami wyróżniającymi serwisy należące do sieci na tle innych warsztatów są: imponujące oznakowanie, jasne i czytelne piktogramy oraz troska o jak najwyższy komfort klientów. Wszystko po to, aby jak najmocniej zaistnieć w świadomości kierowców poszukujących zaufanych specjalistów, potrafiących w kompleksowych sposób zatroszczyć się o ich pojazdy.

Q Service Castrol logo

Co ważne, liczne działania marketingowe, programy lojalnościowe, a także dostęp do szerokiej bazy szkoleń sprawiają, że rozwój warsztatu po przyłączeniu do sieci jest bardzo dynamiczny. Ponadto serwisy zrzeszone w jej strukturach otrzymają dostęp do rozwiązań biznesowych wspierających rozwój warsztatu oraz wiedzy i najnowszych technologii.

Korzyści z członkostwa w sieci Q Service Castrol:

 • programy inwestycyjne na rozwój i wyposażenie serwisu,
 • programy finansowania rozwoju,
 • ogólnopolska reklama sieci,
 • profesjonalna i skrojona według potrzeb strona internetowa,
 • szkolenia produktowe i techniczne podnoszące wiedzę i umiejętności mechaników oraz umożliwiające wymianę doświadczeń pomiędzy warsztatami,
 • bezpłatny pakiet oznakowania sieciowego wzmacniający wiarygodność serwisu,
 • sieciowe książki serwisowe oraz druki zlecenia naprawy,
 • gwarancja umowna dla klienta wspólna dla całej sieci,
 • akcje serwisowe promujące produkty i korzystanie z usług sieci,
 • doradztwo przy inwestowaniu w wyposażenie warsztatowe,
 • pierwszeństwo w otrzymywaniu porad i informacji o nowościach, promocjach, szkoleniach i ofertach,
 • dostęp do szerokiego asortymentu części zamiennych i eksploatacyjnych,
 • codzienne dostawy części do warsztatu, katalog drukowany, zamówienia on-line,
 • pozycjonowanie w serwisie Motointegrator,
 • integrujące spotkania sieciowe.

Jeśli Twoim celem jest dążenie do rozwoju oraz oferowanie usług na najwyższym możliwym poziomie, nie czekaj i dołącz do społeczności Q Service Castrol. Wspólnie będziemy stanowić o sile naszej branży!

Katarzyna Skowrońska Q Service Castrol

Właściciel sieci:

Logo Inter CarsInter Cars SA

 

Kontakt:

Marta Ciesielska Inter Cars
Marta Ciesielska
kierownik Działu Sieci Serwisowych
e-mail: mciesie1@intercars.eu
tel. +48 608 306 813
www.qservicecastrol.eu

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę