Promocja na specjalistyczne narzędzia ręczne Würth

Würth
8.4.2020
Reklama
Reklama

Würth Polska przygotował ofertę promocyjną na specjalistyczne narzędzia ręczne przeznaczone dla branży CARGO. 

Promocja obejmuje produkty niezbędne do pracy przy pojazdach użytkowych, samochodach osobowych czy maszynach rolniczych i budowlanych. Narzędzia takie jak zestaw adapterów, młot bezodrzutowy, przyrząd do demontażu uszczelek, nasadka udarowa, dźwignia teleskopowa oraz elastyczne przedłużki o wyjątkowej wytrzymałości można teraz kupić w cenach promocyjnych.

Reklama

1. Zestaw adapterów 2 częściowy „6 w 2”

Produkt umożliwia szybką i efektywną pracę. Dzięki zastosowaniu wewnątrz ruchomego trzpienia dostosowuje się go do aktualnej potrzeby. Przy użyciu adapterów „6 w 2” można sprawnie dopasować napęd do narzędzia oraz miejsca zastosowania. Uniwersalny zestaw pozwala również ograniczyć ilość narzędzi w warsztacie – produkt może zastąpić 4 rozmiary powszechnie używanych adapterów.

Art. nr: 1952 001 365, cena promocyjna 129zł netto.

Reklama

2. Elastyczna przedłużka 1/2”

Elastyczna przedłużka o długości 225 mm oraz maksymalnym kącie pracy 90° została wyposażona w napęd z pancernym przegubem. Narzędzie przeznaczone jest do pracy przy połączeniach śrubowych, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach i zostały dokręcone z dużym momentem.

Art. nr: 1952 001 276, cena promocyjna: 149zł netto.

3. Dźwignia teleskopowa

Metalowa dźwignia teleskopowa z funkcją regulowania długości w zakresie 10 mm za pomocą wygodnego przycisku. Narzędzie zakończone jest dziobową główką, która posiada możliwość obrotu o 180° oraz mechanizm umożliwiający jej zablokowanie. Dźwignia doskonale sprawdzi się w podnoszeniu lub odginaniu podczas pracy przy samochodach użytkowych i osobowych, nawet w miejscach o małej powierzchni.

Art. nr: 1952 001 401, cena promocyjna: 460zł netto.

Produkty objęte promocją są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie www.wurth.pl do wyczerpania zapasów.

Źródło: Würth Polska

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama