Program OEM.connect firmy Webfleet obejmie pojazdy Grupy Renault

Platforma usługowa Webfleet STAUB, Sébastien Publicis Conseil

Webfleet, cieszące się zaufaniem rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą ogłosiło, że pojazdy Grupy Renault będą uczestniczyć w programie OEM.connect. Za pomocą programu do zarządzania pojazdy osobowe i dostawcze Grupy Renault z wbudowanymi fabrycznie systemami łączności, są gotowe do integracji z rozwiązaniem Webfleet bez konieczności instalacji dodatkowych urządzeń. 

  • Pojazdy należące do Grupy Renault będą mogły być bezpośrednio połączone z platformą usługową Webfleet.
  • Poprzez program OEM.connect, firmy mogą korzystać z rozwiązań telematycznych w szybki i łatwy sposób, bez konieczności instalowania dodatkowych urządzeń.

Dzięki OEM.connect pojazdy Grupy Renault będą mogły przesyłać dane z pojazdów bezpośrednio na platformę Webfleet, wielokrotnie nagradzanego rozwiązania do zarządzania flotą. Do podłączenia pojazdów niezbędny jest jedynie numer identyfikacyjny pojazdu (VIN). Firmy posiadające pojazdy Grupy Renault mogą uzyskać dostęp do standardowych aplikacji Webfleet, które usprawniają działalność flotową i wspierają menedżerów w maksymalizacji wydajności floty, obniżaniu kosztów operacyjnych oraz promowaniu ekologicznej i bezpiecznej jazdy.

Z radością witamy Grupę Renault w naszym programie OEM.connect – mówi Taco van der Leij, wiceprezes Webfleet Europe w Bridgestone Mobility Solutions. – Dołączenie kolejnego popularnego producenta samochodów do programu, podkreśla wartość dodaną, jaką OEM.connect tworzy dla naszych wspólnych klientów i podkreśla znaczenie danych telematycznych i ich praktycznych zastosowań dla flot.

Program OEM.connect dla pojazdów Grupy Renault będzie dostępny w Europie w drugiej połowie 2023 roku.

Więcej informacji na temat OEM.connect można znaleźć na stronie: https://www.youtube.com/WEBFLEET OEM.connect 

Źródło: Webfleet

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę