Pakiet olejowy od VW FS nowym rozwiązaniem dla aut używanych

Pakiet olejowy rozwiązaniem dla aut używanych Volskwagen Volkswagen Financial Services

Kierowcy, którzy kupią czteroletnie lub starsze auto w sieci Das WeltAuto, mogą teraz w korzystnej cenie dokupić pakiet olejowy na dwa lata od 1099 zł. To rozwiązanie od Volkswagen Financial Services jest dostępne do 14 dni po zakupie samochodu.

Z danych MotoData Polska 2022 wynika, że 91% polskich kierowców, oddając samochód do naprawy, wybiera nieautoryzowane serwisy. Aby klienci, którzy planują zakup czteroletniego lub starszego pojazdu mieli ułatwiony dostęp do usług Autoryzowanych Stacji Obsługi (ASO), VW FS przygotował nowe rozwiązanie o nazwie pakiet olejowy. Można go nabyć w ciągu 14 dni od daty zakupu samochodu używanego. Rozwiązanie jest dostępne wyłącznie dla aut wyprodukowanych w latach 2011-2019 i dotyczy następujących marek: Volkswagen Osobowe, Škoda, SEAT i Volkswagen Samochody Dostawcze. 

Bezpiecznie i kompleksowo

Okres, na jaki wykupuje się pakiet olejowy od VW FS, trwa dwa lata. W tym czasie kierowcy przysługują dwie wymiany oleju silnikowego z jednoczesnym uwzględnieniem filtru oleju. Podczas wymiany oleju mechanicy sprawdzą i ocenią stan techniczny pojazdu na podstawie listy kontrolnej. Specjaliści zbadają układ kierowniczy i zawieszenie, układ hamulcowy, koła i opony, układ napędowy, płyny eksploatacyjne oraz szyby i ich systemy oczyszczania. 

Stale poszukujemy takich rozwiązań, które spełnią oczekiwania jak największej liczby naszych klientów. Jako VW FS rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo kierowców, dlatego zależy nam, aby ich samochody były sprawdzone. Oferta pakietów olejowych jest naszą propozycją przede wszystkim dla tych, którzy planują zakup aut czteroletnich i starszych, a do tej pory nie mieli okazji przekonać się o jakości obsługi oraz wygodzie korzystania z ASO – mówi Magdalena Kaca, Dyrektor Departamentu Zarządzania Klientem i Produktem w Volkswagen Financial Services.

Jedynym kanałem sprzedaży pakietów olejowych od Volkswagen Financial Services jest sieć Das WeltAuto oferująca auta z drugiej ręki. Dzięki pakietowi olejowemu klienci będą mogli regularnie dbać o swoje auto, płacąc za profesjonalną usługę jednorazowo lub w ratach. Dla aut marek Volkswagen Osobowe, Škoda i SEAT, których pojemność silnika nie przekracza 1499 cm3, płatność jednorazowa za pakiet wynosi 1099 zł, a ratalna – 50 zł.

Dla tych samych marek i silników o pojemności od 1500 cm3 jednorazowo płaci się 1299 zł, a wysokość raty równa jest 60 zł. W przypadku marki Volkswagen Samochody Dostawcze za pakiet olejowy dla modelu Caddy płatność jednorazowa wynosi 1199 zł, a ratalna 55 zł. Z kolei pakiety dla pozostałych modeli są w cenie 1499 zł, jeśli klient płaci z góry oraz 70 zł, jeśli płatność jest podzielona na 24 równe raty.

Pakiet korzyści 

Oferta pakietów olejowych umożliwia użytkownikom starszych pojazdów dostęp do profesjonalnego serwisu w preferencyjnych cenach. Klient ma pewność, że kwota wymiany oleju nie ulegnie zmianie przez dwa lata. Korzyścią dla kierowcy jest także to, że wartość aut sprawdzanych w autoryzowanym serwisie jest wyższa od tych naprawianych w niezależnych warsztatach. Wygodę stanowi też dostęp sieci Das WeltAuto do ASO w całej Polsce, dzięki czemu z pakietu olejowego można skorzystać w dowolnym, autoryzowanym serwisie danej marki pojazdu. 

Źródło: Volkswagen Financial Services

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę