Nowy katalog od ZF Services

30.11.2015

W opublikowanym niedawno katalogu ZF Services “Sprzęgła Sachs i układy sterowania sprzęgłem do pojazdów osobowych” znalazło się 3 300 referencji, wśród których około 500 to nowe pozycje. 

Dzięki zastosowaniu kodu kolorystycznego katalog jest przejrzysty i ułatwia identyfikację potrzebnych podzespołów. Katalog dostępny jest w formie pliku PDF oraz w wersji online. Warsztaty mogą również zgłaszać zapotrzebowanie na wersję drukowaną katalog u swoich dystrybutorów.

Nowy katalog Sachs dostępny jest w wersji międzynarodowej z główną częścią przetłumaczoną na angielski i niemiecki. Wstęp do publikacji został przetłumaczony na kolejne 17 języków, w tym polski. Dodatkowo, dodany kod kolorystyczny katalogu umożliwia łatwe przeszukiwanie publikacji pod kątem konkretnego producenta i modelu pojazdu. Warsztaty i dystrybutorzy mogą również skorzystać z przydatnych informacji, takich jak m.in.: lata produkcji danego modelu, czy konkretnych wskazówek serwisowych.

Katalog dostępny jest w formie pliku PDF do pobrania pod linkiem w tym miejscu, a także w stale aktualizowanym katalogu online "WebCat".

Źródło: ZF Services

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę