Nexus Automotive Central Europe i Total Polska razem na polskim rynku!

Nexus Automotive Central Europe i Total Polska razem Total Nexus
21.12.2020

Nexus Automotive Central Europe Sp. z o.o. i Total Polska podpisują umowę o współpracy, która pozwoli obu markom na dalszy rozwój na polskim rynku.

W ramach umowy serwisy NEXUS otrzymają dostęp do specjalistycznej wiedzy jednego z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Współpraca obu firm zapewni warsztatom samochodowym dostęp do fachowych szkoleń i najnowszych technologii, natomiast klientom sieci NEXUS zapewni najwyższej jakości profesjonalną obsługę techniczną. Wszystko po to, by jeszcze bardziej wzmocnić wizerunek obu marek i zyskać zaufanie klientów, którzy poszukują produktów i usług na najwyższym poziomie.

– Regionalna współpraca pomiędzy Total Polska i Nexus Automotive Central Europe będzie wspaniałym przykładem kooperacji i mamy nadzieję, że zostanie powielana na kolejnych rynkach. Dzięki dostępowi do profesjonalnej i jednej z najszybciej rozwijającej się sieci warsztatowej NexusAuto, TOTAL umocni swoją pozycję w rynku i będzie jeszcze bardziej  rozpoznawalną marką olejową w Polsce. Jesteśmy niezwykle podekscytowani rozpoczynającą się współpracą – mówi Hubert Słok, Członek Zarządu  Nexus Automotive Central Europe Sp. z o.o.

– Warsztat, który chce się rozwijać, w dzisiejszych czasach musi korzystać z informacji technicznych pozyskanych od światowych producentów. Konstrukcje współczesnych samochodów zmieniają się błyskawicznie i bez dostępu do wiedzy o najnowszych technologiach, np. dotyczących środków smarnych czy olejów, nie ma możliwości ich poprawnej obsługi. TOTAL gwarantuje przekaz na najwyższym światowym poziomie, co przyniesie wiele korzyści warsztatom zrzeszonym w naszej sieci – mówi Rafał Kędziorek, Manager ds. Rozwoju sieci N!Auto/N!Truck z firmy Nexus Automotive Central Europe Sp. z o.o.

Oprócz fachowej wiedzy technicznej i szkoleń współpraca obu firm zapewni serwisom samochodowym sieci NexusAuto dodatkowe narzędzia wspierające w codziennej pracy takie jak: spotkania szkoleniowe w terenie z członkami Team TOTAL, zewnętrzne oznakowanie warsztatów i ciekawe promocje.

– Współpraca z firmą Nexus Automotive Central Europe to dla Total Polska ważny krok w zakresie wzmocnienia obecności marki TOTAL w środowisku warsztatów samochodowych. Poprzez wspólne działania w obszarze szkoleń, marketingu, eventów bezpośrednich oraz promocji sieciowych, chcemy dostarczać mechanikom profesjonalną wiedzę oraz produkty najwyższej jakości, co przełoży się na satysfakcje klientów końcowych.  Z niecierpliwością czekamy na pierwsze wspólne projekty – komentuje Nicolas Leblond, Managing Director Total Polska.

Źródło: Total

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę