Kampania lojalnościowa Marelli Div.o

Kampania lojalnościowa Marelli Div.o Marelli Aftermarket

Z interesującą inicjatywą wystąpiło ostatnio Marelli. Dla wszystkich użytkowników testerów marki (Logic, Smart, Vision) przygotowano kampanię lojalnościową, pozwalającą na zakup najnowszego testera Marelli Div.o na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Co ciekawe – zasady kampanii zakładają, że tester posiadany przez warsztat nie tylko nie musi być zwracany, jak w większości tego typu promocji, a wręcz zostanie zaktualizowany do najnowszej wersji. Ceny wahają się zależnie od posiadanego testera, natomiast zaczynają się już od 3299 zł netto za urządzenie z licencją i abonamentem, co wydaje się być wyjątkowo atrakcyjną ofertą na tle konkurencji. 

Choć standardowo tester Div.o współpracuje z komputerem z systemem Windows (podobnie jak w przypadku poprzednich urządzeń Marelli), tym razem można rozszerzyć licencję także na platformę Android lub doposażyć moduł o przemysłowy tablet Marelli zaprojektowany specjalnie dla testera Div.o. 

Jedyną wadą tej oferty wydaje się być jej ograniczenie czasowe: kampania przewidziana jest do 30.06.2023, więc nie warto zwlekać z kontaktem z dystrybutorami Marelli. 

Źródło: Marelli Aftermarket

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę