Nowa sieć autoryzowanych serwisów Infiniti w Europie

Serwisy Infiniti w Europie
21.5.2020

Przez kilkanaście lat Infiniti dostarczało samochody klasy premium i obsługiwało ponad 55 000 ich właścicieli w Europie Zachodniej i Środkowej. Wraz z oficjalnym zakończeniem sprzedaży nowych pojazdów Infiniti w tym regionie z dniem 1 kwietnia 2020 r. Nissan uruchomił sieć autoryzowanych serwisów Infiniti dla klientów tej marki.

Wybrano ponad 150 placówek rozmieszczonych strategicznie w całej Europie Zachodniej i Środkowej, a ich personel został przeszkolony w zakresie pełnej obsługi samochodów Infiniti, obejmującej przeglądy okresowe oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Około 90% tych autoryzowanych serwisów to dotychczasowi partnerzy marki Nissan.

Reklama

Przez wszystkie lata obecności w Polsce Infiniti sprzedało 4261 samochodów. Dotychczasowe 6 Centrów Infiniti w największych miastach Polski będzie nadal funkcjonować jako Autoryzowane Serwisy Infiniti, z drobnymi zmianami. W Warszawie i Wrocławiu placówki będą działać w tych samych miejscach, co dotychczas. W Gdańsku zmienia się lokalizacja serwisu, natomiast klienci Infiniti w Krakowie, Poznaniu i Sosnowcu będą obsługiwani przez sąsiednich dealerów Nissan Japan Motors.

Steve McLennan, szef Infiniti Europe, powiedział – Zamykając sprzedaż nowych samochodów Infiniti w Europie Zachodniej i Środkowej, mamy jednocześnie przyjemność potwierdzić ustanowienie sieci autoryzowanych serwisów Infiniti obejmującej cały region.

Reklama

Jean-Christophe Mercier, wiceprezes ds. obsługi posprzedażnej w Nissan Europe, powiedział – Nissan ma zaszczyt wspierać tworzenie sieci autoryzowanych serwisów Infiniti, dzięki której właściciele samochodów marki Infiniti w całej Europie zachowają dostęp do wysoce profesjonalnej i dogodnej obsługi w zakresie przeglądów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Źródło: Nissan

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę