Aktualizacja licencji na testery mega macs

12.11.2014

HELLA Gutmann wznawia akcję Recovery związaną z aktualizacją oprogramowania urządzeń firmy, która w przeszłości cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród użytkowników testerów diagnostycznych serii mega macs.

Akcja Recovery skierowana jest do użytkowników urządzeń serii mega macs* ze starszą wersją oprogramowania. W jej ramach, niezależnie od wersji oprogramowania, która jest w urządzeniu, klient otrzymuje najnowsze aktualne oprogramowanie oraz minimum licencję UPDATE na kolejny rok od daty zakupu pakietu Recovery.
Akcja będzie trwać od 04.11.2014 do 31.12.2014 roku.

Reklama

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie akcją postanowiliśmy i tym razem udostępnić jej 2 warianty, dlatego będzie możliwy następujący wybór:
1. Recovery Package 1 - licencja Update Plus (samochody) na kolejne 12 miesięcy - cena katalogowa: 3500 zł netto
2. Recovery Package 3 - pakiet z licencjami Update & Repair Plus Light [HGS-Data] na kolejne 12 miesięcy - cena katalogowa: 4800 zł netto

* dotyczy urządzeń: mega macs 42, mega macs 42 SE, mega macs 50, mega macs 55**, mega macs 66
** dotyczy urządzeń o numerze katalogowym powyżej 30000

Reklama

W przypadku skorzystania z oferty promocyjnej i niezgłoszenia rezygnacji z przedłużenia licencji update, po upływie 12 miesięcy licencja zostanie automatycznie przedłużona na kolejny rok.

Szczegółowe informacje dotyczące zamówień i realizacji pakietów Recovery uzyskacie Państwo pod numerem telefonu +48 22 514 17 95 oraz adresem e-mail: hella-gutmann@hella.com

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę