AISIN EUROPE płynnie przechodzi z OE do aftermarketu

AISIN EUROPE płynnie przechodzi z OE do aftermarketu AISIN
11.8.2022

Na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie AISIN Europe ogłosi, że rozszerza stosowanie nazwy marki ADVICS – będącej synonimem jakości OE – na cały asortyment produktów hamulcowych na rynku wtórnym. Informacje o tym zostaną przekazane podczas krótkiej konferencji prasowej, na którą organizator zaprasza podczas targów Automechanika 14 września o godz. 9:00–9:30.

 

– AISIN Europe Aftermarket jest dumny, że po raz pierwszy – jako samodzielny dział biznesowy – weźmie udział w tegorocznych targach we Frankfurcie – największym i najbardziej wpływowym spotkaniu na rynku części zamiennych –  wyjaśnia Bérenger Léonard, starszy kierownik ds. strategii Aftermarket. – Na naszym stoisku pokażemy, w jaki sposób udostępniamy moc oryginalnego wyposażenia Grupy AISIN naszym klientom na rynku wtórnym. Realizujemy nasze przesłanie, wprowadzając całą naszą ofertę produktów hamulcowych na rynku wtórnym pod nazwą ADVICS, zgodnie z naszą strategią dotyczącą oryginalnego wyposażenia. Ponadto zaprezentujemy kilka ekscytujących nowych zmian w programie ADVICS, które pomogą naszym klientom oferować jakość odpowiadającą wyposażeniu oryginalnemu i wydajną wymianę części w sposób całkowicie bezproblemowy.

ADVICS – wykorzystanie siły oryginalnego wyposażenia na rynku wtórnym

Marka ADVICS (Advanced Intelligent Chassis Systems, pol. zaawansowane inteligentne systemy podwozia) wykorzystywana była wcześniej przez firmę na rynku wtórnym wyłącznie w ramach jej programu produktów hydraulicznych. Aby zapewnić doskonałą skuteczność hamowania i wysokiej jakości kontrolę, hamulce, klocki hamulcowe, zaciski hamulcowe, cylindry hamulcowe, wzmacniacze hamulców i rozpieracze hydrauliczne firmy AISIN do pojazdów europejskich i azjatyckich są teraz dostępne pod marką ADVICS.

Firma wykorzysta również targi jako platformę umożliwiającą zaprezentowanie rozwoju swoich produktów pod marką ADVICS w zakresie tarcz hamulcowych, elektrycznego hamulca postojowego (EPB) i płynu hamulcowego.

– Wydaje się, że minęło bardzo dużo czasu, od kiedy przedstawiciele firm prowadzących działalność na rynku wtórnym mogli spotkać się osobiście i nie możemy już doczekać się spotkania z naszymi starymi znajomymi na naszym stoisku oraz oczywiście nawiązania nowych kontaktów. Tak wiele się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat. Cieszymy się, że możemy dowiedzieć się, co słychać na rynku oraz zaprezentować najnowsze produkty i osiągnięcia marki AISIN – podsumował Berenger Leonard.

AISIN Europe zaprasza na swoje stoisko C30 w hali 4 na targach Automechanika we Frankfurcie.

Źródło: AISIN

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę