3 lata gwarancji na produkty MOOG
Federal-MogulFederal-Mogul Motorparts, oddział Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML), rozszerzył do 3 lat gwarancję na części układu kierowniczego i zawieszenia marki MOOG*.
Wydłużony o rok okres gwarancyjny obejmuje wszystkie produkty marki MOOG, kupione od początku 2016 roku na terenie Europy i montowane w autach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych, używanych do celów prywatnych i eksploatowanych zgodnie z ich przeznaczeniem**. 3-letnia gwarancja jest zobowiązaniem producenta, że oferta MOOG jest wolna od wad materiałowych i produkcyjnych.
Elementy układu kierowniczego i zawieszenia marki MOOG są produkowane przy wsparciu nowoczesnych centrów badawczo-rozwojowych i ośrodków testowych. Wzorując się na standardach obowiązujących w produkcji na pierwszy montaż, specjaliści MOOG udoskonalają swoje produkty, aby dorównać lub przewyższyć jakością produkty OEM. Komponenty marki MOOG są testowane zgodnie z obowiązującymi standardami branżowymi w zakresie jakości i wytrzymałości materiałów, odporności na zużycie, dokładności wymiarowej i dopasowania produktu, jego zgodności ze specyfikacjami OE i wytrzymałości mechanicznej na obciążenia. Ponadto specjaliści MOOG zbierają opinie z rynku na temat własnej marki oraz części oryginalnych, a następnie wykorzystują dane do rozwoju produktów.
Produkty MOOG przechodzą również wewnętrzną i zewnętrzną kontrolę jakości na poziomie centrów dystrybucyjnych przed dostawą do klienta. Taka praktyka pozwala podnosić jakość produktów, a w konsekwencji oferować 3-letnią gwarancję.
– Oferta marki MOOG dorównuje a często nawet przewyższa jakością części używane na pierwszy montaż. Liczymy na jeszcze większe zadowolenie naszych klientów z Polski, bo 3-letnia gwarancja daje im poczucie większego spokoju o niezawodność produktu w dłuższym okresie eksploatacji – mówi Marcin Sochaczewski, dyrektor ds. marketingu na region Europy Centralnej i Północnej z Federal-Mogul Motorparts Poland. – Wydłużyliśmy okres gwarancyjny na produkty MOOG, bo jesteśmy przekonani do ich wysokiej jakości, co wynika ze stosowania nowych technologii i nowoczesnego systemu kontroli jakości. Stąd nasza decyzja o wprowadzeniu trzech lat gwarancji – dodaje.
*3-letnia gwarancja na produkty MOOG, instalowane w samochodach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych, podlega Warunkom Gwarancji Federal-Mogul.
**Gwarancja obowiązuje na obszarze Unii Europejskiej, Norwegii, Szwajcarii, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Kosowa, Albanii i Macedonii.
Więcej informacji o elementach układów zawieszenia MOOG znajdziesz u lokalnych dystrybutorów lub w internecie: www.moogproducts.com.
Źródło: Informacja prasowa Federal-Mogul







