Znany ubezpieczyciel uruchamia sieć warsztatów partnerskich

CC BY 2.0/Flickr
6.8.2015

GoWarsztat to sieć warsztatów współpracujących z Gothaer, z usług których mogą skorzystać klienci ubezpieczyciela jak i kierowcy poszkodowani przez ubezpieczonych w Gothaer.

Nowa sieć GoWarsztat obejmuje obecnie 150 warsztatów na terenie całej Polski, zarówno autoryzowanych, jak i niezależnych. Ponadto poszkodowany może liczyć m.in. na bezpłatne auto zastępcze, bezpłatne holowanie do warsztatu czy usługę wykonaną „door to door”.

W przypadku zainteresowania ubezpieczonego lub poszkodowanego naprawą samochodu w sieci partnerskiej Gothaer, centrum telefonicznie nawiązuje kontakt z klientem w celu ustalenia miejsca naprawy (konsultant podpowiada, który warsztat znajduje się w lokalizacji najbardziej dogodnej dla klienta), sposobu przekazania pojazdu do naprawy i zapewnienia pojazdu zastępczego na czas naprawy. Klient może zdecydować, czy sam pojedzie do wybranego warsztatu czy też pojazd zostanie odebrany przez warsztat ze wskazanego miejsca. Z sieci GoWarsztat mogą skorzystać właściciele pojazdów, którzy zdecydują się na rozliczenie szkody poprzez naprawę pojazdu.

- Rocznie w Gothaer obsługujemy około 52 tysiąca szkód komunikacyjnych, co oznacza niemal 150 zgłoszeń dziennie. Z jednej strony musimy zatem sprostać wyzwaniu ilościowemu, z drugiej zaś czuwać nad poziomem jakościowym usługi dostarczanej klientowi. Dlatego do wachlarza już dostępnych rozwiązań takich jak bezpośrednia likwidacja szkód czy szybka ścieżka likwidacji szkód mających na celu uproszczenie procesu obsługi poszkodowanego klienta, dodajemy kolejne, jaką jest sieć warsztatów partnerskich. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami, klient z pewnością otrzyma profesjonalną i kompleksową usługę w krótszym czasie – mówi Adam Sasin, Dyrektor Biura Likwidacji Szkód w Gothaer TU S.A.

Źródło: Gothaer

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę