ZF Aftermarket podwójnie wyróżniony nagrodą Największego Dostawcy 2020 roku

ZF Aftermarket
11.5.2021

ZF Aftermarket został dwukrotnym laureatem prestiżowej nagrody przyznanej przez lidera na rynku dystrybucji części zamiennych Inter Cars SA. Przedsiębiorstwo uhonorowano tytułem Największy Dostawca w segmencie osobowym w 2020 roku oraz Największy Dostawca w segmencie ciężarowym 2020. W dniu 21 kwietnia 2021 r. nagrody wręczył osobiście Prezes Zarządu Inter Cars S.A. Maciej Oleksowicz w warszawskim biurze ZF Aftermarket 

Inter Cars SA to lider dystrybucji części zamiennych dedykowanych  do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej.  Firma uhonorowała ZF Aftermarket za współpracę w 2020 roku,  przyznając na ręce Managing Dyrektora ZF Aftermarket Petera Rothenhoefera i Key Account Managera Tomasza Mierzejewskiego dwie nagrody Największego Dostawcy Roku 2020. 

Powiązane firmy

„Za nami trudny, naznaczony wieloma nieoczekiwanymi zwrotami akcji rok 2020. Rok zmian i niełatwych decyzji, które często trzeba było podejmować w ekstremalnie trudnych warunkach. Dziękujemy, że w tym czasie byliście z nami, że mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie i wspólnie z Wami poradziliśmy sobie z przeciwnościami losu. Jeszcze raz gratuluję ZF Aftermarket otrzymania odznaczenia i dziękuję za wieloletnią współpracę. Nasze firmy wspólnie budują niezależny rynek motoryzacyjny w Polsce i Europie. Dzięki tej współpracy dostarczamy niezależnym warsztatom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również wiedzę niezbędną do profesjonalnego serwisu pojazdów.” – powiedział Prezes Zarządu Inter Cars SA, Maciej Oleksowicz podczas wręczania nagród.

Peter Rothenhoefer - Managing Dyrektor ZF Aftermarket  oraz Prezes zarządu Inter Cars - Maciej Oleksowicz Tomasz Mierzejewski - Key Account Manager w ZF Aftermarket, Peter Rothenhoefer - Managing Dyrektor ZF Aftermarket  oraz Prezes zarządu Inter Cars - Maciej Oleksowicz

Otrzymane wyróżnienia są wyrazem wzajemnego zaufania i uznania za wieloletnią owocną współpracę Inter Cars SA z ZF Aftermarket, który dostarcza swoje produkty i rozwiązania na polski rynek już od 31 lat.  

Jako dywizja Grupy ZF przenosimy nasze doświadczenie, wiedzę i innowacje w zakresie oryginalnego wyposażenia na rynek części zamiennych, a satysfakcja naszych klientów i partnerów jest naszym najwyższym priorytetem. Dzięki dopasowanym rozwiązaniom, niezawodnym częściom i najwyższej klasy usługom obsługujemy branżę motoryzacyjną i rynek części zamiennych na najwyższym poziomie, a takie wyróżnienie daje nam jeszcze większą motywację do dalszych działań i nieustannego rozwoju.” – mówi Tomasz Mierzejewski, który na co dzień dba o współpracę z Inter Cars SA w Polsce i Europie Środkowo- Wschodniej.

Nagroda

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę