Wystartowała kolejna edycja Akcji Specjalnej REPXPERT RallyExperts!

Wystartowała kolejna edycja REPXPERT RallyExperts! Schaeffler

Od 25 września, można wziąć udział w ciekawym projekcie: 6 tygodni Akcji, 600 Nagród Tygodniowych, 20 Nagród Głównych – Kupuj produkty LuK, INA, FAG i walcz w pasjonującym wyścigu: skompletuj niezbędnik Schaeffler i spotkaj się podczas rajdu z Grzegorzem Dudą – tak wydarzenie promują Organizatorzy.

Portal REPXPERT dla warsztatów samochodowych wystartował z kolejną edycją Akcji Specjalnej RallyExperts.

Co tydzień aż 100 uczestników, którzy w danym tygodniu zarejestrują największą liczbę punktów, otrzyma wyjątkowe nagrody, takie jak:

Powiązane firmy

Schaeffler Polska Sp. z o.o.
  • słuchawki,
  • smartband,
  • a nawet aparat Polaroid – łącznie do wygrania aż 600 nagród.

Ale to nie wszystko – zwycięzców Akcji czeka nagroda główna: 20-dwuosobowych zaproszeń na rajdowy event z rywalizacją i z gościem specjalnym Grzegorzem Dudą.

Akcja RallyExperts potrwa 6 tygodni: od 25 września do 5 listopada 2023. Przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT. Schaeffler, producent dobrze znanych marek LuK, INA i FAG, dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował wartościowe nagrody. Aby otrzymać jedną ze 100 nagród danego tygodnia, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG aplikacją REPXPERT (do pobrania w App Store oraz Google Play).

Należy zeskanować QR kod znajdujący się na opakowaniu i dodać punkty do konta użytkownika portalu REPXPERT. Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać aż 6 różnych nagród! Co TYDZIEŃ inna nagroda. Każdy etap tygodniowy to odrębny ranking. Dodatkowo punkty za rejestrację produktów za pomocą kodów QR liczone będą podwójnie w rankingu!

To już czwarta edycja dobrze znanej Akcji RallyExperts. Akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku szczególnie promuje zbieranie punktów bonusowych REPXPERT poprzez skanowanie QR kodów znajdujących się na opakowaniach produktów LuK, INA, FAG – punkty za rejestrację produktów za pomocą kodów QR liczone będą podwójnie w rankingu! – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. Przygotowaliśmy również bardzo użyteczne i atrakcyjne nagrody, które na pewno przypadną do gustu każdemu!

Punkty bonusowe REPXPERT można zarejestrować szybko i w bardzo prosty sposób dzięki aplikacji REPXPERT. Wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na opakowaniu produktów LuK, INA, FAG a punkty zostaną dodane do konta użytkownika REPXPERT – mówi Konrad Habit, odpowiadający za portal REPXPERT – Koniec z przepisywaniem kodów z tradycyjnych, papierowych kuponów. Schaeffler OneCode to nie tylko łatwiejsze wprowadzanie punktów, ale także wiele innych funkcjonalności. Skanując kod QR, otrzymujesz wszystkie potrzebne informacje techniczne o produkcie.

Ponadto portal REPXPERT oferuje obszerne informacje dla mechaników takie jak:

  • instrukcje montażu,
  • szkolenia,
  • katalog online umożliwiający poprawny dobór części,
  • oraz informacje o narzędziach specjalnych.

Szczegółowe zasady dotyczące Akcji RallyExperts dostępne są w regulaminie na stronie organizatorów oraz na profilu Facebook Schaeffler REPXPERT Polska. 

Źródło: Schaeffler REPXPERT Polska

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę