Schaeffler OneCode – skanowalny kod QR – autoExpert nominuje

Schaeffler OneCode – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Schaeffler OneCode to skanowalny kod QR, który znajduje się na zewnętrznej stronie opakowania produktów Schaeffler (LuK, INA, FAG). Wystarczy zeskanować kod QR za pomocą aplikacji REPXPERT (aplikacja do pobrania z Google Play lub App-Store) i dodać punkty bonusowe do konta użytkownika sklepu bonusowego.

Schaeffler OneCode

Ale to nie wszystko. QR kod zapewnia partnerom dystrybucyjnym i warsztatom samochodowym cenne dodatkowe informacje i usługi. Obejmuje to zarówno nowy, szybki sposób dostępu do całego zasobu wiedzy o produkcie, np. szczegółowe instrukcje napraw krok po kroku oraz wytyczne dotyczące instalacji, a także możliwość natychmiastowego potwierdzenia oryginalności produktu. Nie ma szans na podróbki. Ponadto baza ponad 40 tys. artykułów aktualizowana jest codziennie.

Powiązane firmy

Schaeffler Polska Sp. z o.o.
ul. Szyszkowa 35/37
02-285 Warszawa
Polska

SCHAEFFLER
Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Grupa Schaeffler jest wiodącym światowym dostawcą dla sektora motoryzacyjnego i przemysłowego. Oferta obejmuje precyzyjne komponenty i systemy do zastosowań w silnikach, przekładniach i podwoziach, a także rozwiązania w zakresie łożysk tocznych i ślizgowych do wielu zastosowań przemysłowych.

Schaeffler Automotive Aftermarket dostarcza najwyższej jakości części zamienne dla rynku motoryzacyjnego na całym świecie. Pod naszymi markami takimi jak LuK, INA i FAG oferujemy sprzęgła i systemy wysprzęglania, elementy silnika i przeniesienia napędu oraz elementy zawieszenia. Wszystkie części są optymalnie dopasowane oraz umożliwiają szybką i profesjonalną naprawę.

Dodatkowo nasz portal REPXPERT (www.repxpert.pl) oferuje obszerne informacje dla mechaników takie jak: instrukcje montażu, szkolenia, katalog online umożliwiający poprawny dobór części oraz informacje o narzędziach specjalnych. Aktualny harmonogram szkoleń i zapisy dostępne są na stronie: https://szkolenia.repxpert.pl/s01/kursy/grupy/.

Profil Firmy

Schaeffler Polska Sp. z o.o.