Wiosenne doładowanie punktowe w proPoints

Wiosenne doładowanie punktowe w proPoints proPoints

W kwietniu i maju za zakup produktów marek partnerskich programu proPoints: HELLA, HELLA Pagid, NGK, NTK, SACHS, LEMFÖRDER, TRW, ZF i VARTA warsztaty otrzymają podwójne punkty.

Program lojalnościowy proPoints został uruchomiony w Polsce jesienią zeszłego roku. Skierowany jest do warsztatów, a zarejestrowani uczestnicy zbierają punkty za zakup produktów z oferty partnerów u dystrybutorów biorących udział w programie. Zasady uczestnictwa są bardzo proste – należy zarejestrować warsztat na stronie www.propoints.pl.

Powiązane firmy

Podczas rejestracji uczestnik wybiera do 5 autoryzowanych dystrybutorów, u których zaopatruje się w produkty marek partnerskich programu. Punkty za zakupy dokonane u wskazanych dystrybutorów są przeliczane i aktualizowane automatycznie. Bogata gama produktów przygotowanych specjalnie dla warsztatów umożliwia każdemu z zarejestrowanych wybór nagród z szerokiej puli. 

ZF zachęca wszystkich uczestników do skorzystania z promocji, która trwa do końca maja, a tych, którzy jeszcze nie dołączyli do programu proPoints do rejestracji na stronie www.propoints.pl.

Źródło: proPoints


 

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę