Więcej innowacji produktowych od Nissens Automotive

Więcej innowacji produktowych od Nissens Automotive Nissens
18.8.2022

Duński producent regularnie rozbudowuje swoją ofertę produktów i usług. Tej jesieni firma zaprezentuje swoje najnowsze innowacje na najważniejszych targach branżowych.

Zapowiedziane rozszerzenie asortymentu potwierdza silne zaangażowanie Nissens w poszerzanie swojego zakresu działalności na rynku motoryzacyjnych części zamiennych. Spółka koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb swoich partnerów biznesowych poprzez ciągłe rozszerzanie ich potencjału sprzedażowego o nowe produkty. Innowacje będą odgrywać coraz większą rolę na rynku części zamiennych dzięki pojazdom wykorzystującym nowe technologie, a Nissens będzie wspierać swoich partnerów dystrybucyjnych w utrzymaniu ich pozycji rynkowej.

Proces elektryfikacji części

Sterowane elektronicznie komponenty różnych układów od dawna stanowią standard oryginalnego wyposażenia w projektowaniu nowych pojazdów. Układy, do których elementy te należą, oferują zwiększoną wydajność dzięki zoptymalizowanemu elektronicznemu sterowaniu. W ciągu ostatnich kilku lat Nissens rozwinął umiejętności oraz wiedzę w zakresie projektowania tego typu elementów poprzez wprowadzanie różnych nowych grup produktów. Wprowadzone w 2019 r. pomocnicze pompy elektryczne były kolejnym produktem wdrożonym do oferty po nowościach z zakresu wentylatorów chłodnic i dmuchaw kabinowych. W 2021 roku spółka z powodzeniem wprowadziła na rynek elektronicznie sterowane turbosprężarki. W tym roku Nissens planuje wprowadzić jeszcze więcej elektronicznie sterowanych części zamiennych: szeroki asortyment czujników ciśnienia do układów klimatyzacji i chłodzenia silnika, czujników temperatury oraz wysokonapięciowe sprężarki klimatyzacji.

wysokonapięciowe sprężarki klimatyzacji
Elektryczne wysokonapięciowe sprężarki klimatyzacji są powszechnie stosowane w nowoczesnych hybrydowych i w pełni elektrycznych pojazdach. Najpopularniejsze na rynku modele powiększą asortyment sprężarek klimatyzacji Nissens już tej jesieni. 
Czujniki ciśnienia i temperatury  Nissens
Ponad sto modeli czujników ciśnienia i temperatury powiększy ofertę produktów Nissens.

 

Pojazdy AAM przyszłości oraz pojazdy zasilane nowymi źródłami energii

Zwiększona elektryfikacja komponentów zmienia oblicze rynku części zamiennych, jednak Nissens cały czas pozostaje o krok do przodu. Najszybciej zmieniają się układy zarządzania temperaturą, a te złożone układy pozostaną kluczowe dla pojazdów zasilanych nowymi źródłami energii. Nissens uważnie śledzi tę szybką ewolucję i już teraz oferuje odpowiedni pakiet rozwiązań dotyczących pojazdów opartych o nowe technologie.

Zdjęcie 1   Pojazdy zasilane nowymi źródłami energii już teraz kształtują rynek części zamiennych. Nissens Automotive podąża za trendami i rozwija swoją ofertę wsparcia w zakresie doboru elementów oraz wiedzy technicznej dla niezależnego sektora napraw pojazdów.
Pojazdy zasilane nowymi źródłami energii już teraz kształtują rynek części zamiennych. Nissens Automotive podąża za trendami i rozwija swoją ofertę wsparcia w zakresie doboru elementów oraz wiedzy technicznej dla niezależnego sektora napraw pojazdów.

Asortyment Nissens w zakresie podzespołów do układów sterowania temperaturą pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych obejmuje ponad 500 referencji pokrywających ponad 2000 numerów części oryginalnych. Program ten został teraz poszerzony o czujniki ciśnienia i temperatury oraz elektryczne, wysokonapięciowe sprężarki klimatyzacji. Te nowe elementy będą dodatkowo wspierać niezależnych dystrybutorów na rynku części zamiennych w uzyskaniu dostępu do części o kluczowym znaczeniu w przyszłości oraz będą budować pozycję Nissens jako specjalisty technicznego w sektorze pojazdów zasilanych nowymi źródłami energii.

Jak zawsze, w parze z nowymi grupami produktów idzie wsparcie produktowe Nissens. W ofercie Nissens znajdują się szczegółowe materiały techniczne opisujące nowe układy pojazdów, jak również programy szkoleń technicznych. Dowiedz się więcej na temat najnowszych systemów na Portalu ekspertów na stronie www.nissens.com/experts

Tradycyjne pojazdy nadal w centrum zainteresowania

Jako producent i specjalista w dziedzinie klimatyzacji samochodowej, chłodzenia i wydajności silnika oraz systemów kontroli emisji spalin, Nissens stale pracuje nad poszerzeniem swojego asortymentu przeznaczonego do pojazdów spalinowych. Od zeszłego roku do obecnej oferty wprowadzono ponad 500 nowych produktów, a do końca 2022 r. na rynek zostaną wprowadzone kolejne.

Tej jesieni dystrybutorzy części Nissens mogą liczyć na jeszcze bardziej ekscytujące produkty, które poszerzą już i tak rozbudowaną ofertę. Nissens wprowadza do oferty chłodnice EGR, które będą stanowić rozszerzenie i uzupełnienie oferty zaworów EGR Nissens.

Chłodnice EGR Nissens
Chłodnice EGR uzupełniają szeroką gamę zaworów oraz modułów EGR z Nissens.

 

Asortyment produktów Nissens pozostaje bezkonkurencyjny pod względem zakresu pokrycia, które w przypadku niektórych linii produktowych przekracza 95% parku samochodowego. Wszystkie produkty Nissens są zgodne z normami Genuine Nissens Quality Standards, a wiele z nich to produkty First Fit, które są dostarczane ze wszystkimi niezbędnymi, dodatkowymi częściami montażowymi w pudełku wraz z produktem. Dostępność produktów Nissens na całym świecie ma wreszcie kluczowe znaczenie dla wyników biznesowych dystrybutorów, których spółka zobowiązuje się wspierać.

Poznaj wartości dodane z Nissens, dowiedz się wszystkiego o ofercie Nissens i odwiedź spółkę na zbliżających się jesiennych targach: Automechanika we Frankfurcie, Equip Auto w Paryżu oraz w ramach wielu wydarzeń lokalnych organizowanych na całym świecie. Przeczytaj więcej o Nissens na www.nissens.com/showroom

 

Targi Automechanika Frankfurt 2022
Stoisko Nissens: hala 3.0, stoisko nr D91

Informacja prasowa firmy Nissens

 

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę