AutoExpert
Reklama
Reklama

Darmowy dostęp do platformy telematycznej Webfleet dla klientów Bridgestone

Preview
10.7.2020
Reklama
Reklama

W odpowiedzi na rosnące znaczenie logistyki miejskiej Bridgestone i Webfleet przygotowali ofertę, której użytkownicy kupując cztery opony dostawcze marki Bridgestone otrzymają w cenie dostęp do platformy telematycznej WEBFLEET. Oferta jest dostępna bezpośrednio w serwisach First Stop.

Bridgestone podejmuje szereg działań, które mają na celu transformację koncernu w lidera rozwiązań w zakresie mobilności. Jednym z elementów tej strategii było ubiegłoroczne przejęcie spółki Webfleet Solutions, czołowego dostawcy usług do zarządzania flotą w Europie. Obecnie obie firmy wdrożyły nową wspólną ofertę specjalną skierowaną do flot dostawczych, która umożliwi im optymalizację działań dzięki najnowszym oponom Bridgestone i systemowi WEBFLEET.

Reklama

Oferta van 4x4 dla flot dostawczych

Wszyscy klienci, którzy kupią 4 opony dostawcze marki Bridgestone, otrzymają do testów na okres 4 miesięcy kompletne rozwiązanie telematyczne WEBFLEET składające się z: 

  • montażu urządzeń LINK 710 w pojazdach, 
  • terminalu kierowcy PRO 7350 Truck, 
  • dostępu do internetowej platformy umożliwiającej podgląd i zarządzanie flotą.
Reklama

W ramach promocji każdy klient może kupić maksymalnie 20 opon i otrzymać do 5 zestawów telematycznych Webfleet Solutions. Szczegóły i regulamin promocji dostępne na stronie: https://www.myfirststop.pl/van4x4

Źródło: Bridgestone

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama