Vredestein przedstawia aplikację Agro Tyre Pressure dla rolników

Aplikacja Agro Tyre Pressure dla rolników od Vredestein Mark Stebnicki z Pexels

Wszyscy producenci opon są zgodni co do tego, jak ważne jest odpowiednie ciśnienie, aby zagwarantować odpowiednią efektywność opon. Rolnictwo charakteryzuje się różnorodnością pojazdów, zastosowań i narzędzi, co wymaga regularnego i prawidłowego dostosowania ciśnienia w oponach, aby wydłużyć ich czas eksploatacji i poprawić inne kluczowe parametry, takie jak trakcja, oszczędność paliwa i ochrona gleby.

Po określeniu obciążeń osi i prędkości użytkowania rolnik powinien zapoznać się z dokumentacją producenta w celu określenia prawidłowego ciśnienia. To najtrudniejsze zadanie: gdzie znaleźć tę informację? Dokumentacja z danymi, karta produktu, witryna internetowa producenta, kontakt ze sprzedawcą? Sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, jeśli w swojej flocie pojazdów rolniczych masz opony wielu marek. Dlatego ciśnienia są często ustalane „na oko” kosztem ich efektywności.

W pełni świadomi wyzwania, jakiemu muszą stawić czoła rolnicy, główni producenci opon podjęli współpracę, aby zapewnić rolnikom wspólne rozwiązanie: aplikację z informacjami o ciśnieniu w oponach maszyn rolniczych, aplikację Agro Tyre Pressure. Jako jedyna zawiera ona bazy danych każdego producenta (tabele ciśnienia, obciążenia i prędkości).

Ta aplikacja na smartfony umożliwia łatwy i szybki dostęp do prawidłowych danych dotyczących ciśnienia w oponach. Umożliwiając wybór obciążenia, prędkości oraz marki i rozmiaru opony, ta nowa aplikacja wspiera rolników i dystrybutorów w ich codziennej pracy.

aplikacja_AGRO_TYRE_PRESSURE Apollo Tyres LTD

Źródło: Apollo Tyres LTD

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę