TRW na targach ReMaTec 2015

TRW
12.6.2015

Firma zademonstruje nowoczesne produkty i technologie, jakie przygotowała na rok 2015, w tym najnowsze regenerowane zaciski i przekładnie kierownicze do ciężkich samochodów użytkowych (HCV).

Na imponującym stoisku o powierzchni 96 m², pod hasłem complete remanufacturing solution (kompletne rozwiązania regeneracyjne), firma będzie prezentowała zalety regenerowanych produktów; począwszy od rygorystycznych wytycznych co do rdzeni wykorzystywanych w procesie regeneracji, przez możliwości logistyczne, aż po identyczną jak w przypadku nowych produktów gwarancję.

Reklama

Zaprezentowane zostaną także możliwości nowoczesnych zakładów regeneracyjnych firmy, zlokalizowanych w Frýdlancie w Czechach i Wrexham na terenie Wielkiej Brytanii.

„Regeneracja części samochodowych pozwala na obniżenie kosztów produkcji oraz redukcję emisji CO2, i często stanowi jedyną alternatywę na rynku części zamiennych dla starszych pojazdów”, powiedział Ben Smart, marketing services manager w dziale global Parts & Service TRW.

Reklama

„Postęp technologiczny umożliwia nieustanne poszerzanie zakresu nadających się do regeneracji komponentów i systemów. Możliwe jest to między innymi dzięki rozwojowi mechatroniki i tworzeniu rozwiązań hybrydowych, wykorzystujących jednocześnie elementy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne”.

ReMaTec to największe w Europie targi części regenerowanych. Odbędą się one w RAI w Amsterdamie w dniach 14-16 czerwca. Targi organizowane są pod patronatem: APRA, Automotive Parts Rebuilders Association oraz FIRM, International Association of Engine Rebuilders and Remanufacturers; W wystawie weźmie udział 187 wystawców i oczekuje się, że impreza przyciągają tysiące gości.

„ReMaTec jest dla TRW najważniejszą tego typu wystawą. Oferuje możliwość przedstawienia najważniejszych osiągnięć TRW oraz zaprezentowania możliwości firmy, jako ważnego gracza na rynku regenerowanych części”, powiedział Smart.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę