TOMEX Hamulce – razem przeciw COVID-19

TOMEX Hamulce
15.4.2020
Reklama
Reklama

Firma TOMEX Hamulce, wspólnie z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, uczestniczy w akcji pomocy niesionej dla szpitala w Pile, do którego trafiają m.in. pacjenci zarażeni wirusem COVID-19.

– Zebranych zostało już ponad pół miliona złotych, z czego największa część tej kwoty została przeznaczona na respiratory, dzięki którym pacjenci z silną infekcją płuc mogą oddychać – powiedział Jacek Tomczyk, Dyrektor Handlowy firmy TOMEX.

Reklama

– Jestem bardzo miło zaskoczony, a nawet wzruszony. Ta wspaniała akcja, dzięki której już płyną dodatkowe środki do naszej placówki, powstała z potrzeby serca, bez jakiejkolwiek zachęty z naszej strony. To bardzo piękny gest, godny najwyższego szacunku – dodaje Wojciech Szafrański, Dyrektor pilskiego szpitala.

– Wszyscy na świecie spotkaliśmy się z bezprecedensową sytuacją, dlatego też staramy się pomagać w każdy możliwy sposób, a w przypadku zakażenia koronawirusem, podłączenie do tej aparatury jest często jedyną szansą na uratowanie życia. Dlatego wyposażenie placówek medycznych w respiratory jest tak istotne – podsumowuje dyrektor firmy TOMEX.

Reklama

Więcej na stronie: tomexbrakes.pl

Źródło: TOMEX Hamulce

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama