TOMEX Hamulce na targach Automechanika we Frankfurcie

TOMEX Hamulce na targach Automechanika we Frankfurcie TOMEX Hamulce
1.9.2022

Na targach Automechanika we Frankfurcie firma TOMEX Hamulce zaprezentuje rozszerzony program tarcz hamulcowych.

 

Stoisko polskiego producenta hamulców będzie można odwiedzić podczas zbliżających się targów Automechanika we Frankfurcie (hala 4.2, stoisko E20).

– Po przerwie związanej z epidemią koronawirusa targi we Frankfurcie zapowiadają się niezwykle owocnie, a spowodowane jest to zwiększonym apetytem na realne spotkania B2B. Co prawda rynek IAM nadal pokonuje przeszkody związane z zachwianym łańcuchem dostaw komponentów niezbędnych do zachowania ciągłości produkcji, jednakże sytuacja ta poprawia się z każdym miesiącem. W tym roku na naszym stoisku zaprezentujemy mocno rozszerzoną w ostatnim czasie linię pokrytych specjalną powłoką zabezpieczającą tarcz hamulcowych. Produkt ten został bardzo dobrze przyjęty przez rynek, dlatego też postanowiliśmy jeszcze bardziej zwiększyć zaangażowanie w ten wysokiej jakości produkt – mówi Krzysztof Szymański, Export Manager w firmie TOMEX Hamulce.

Źródło: TOMEX Hamulce

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę