TEXA i SCHRADER podpisują umowę

10.12.2014

TEXA podpisała umowę o współpracę ze Schrader International, światowym liderem w projektowaniu i produkcji czujników TPMS, w oparciu o którą mechanicy będą mogli wykonywać operacje programowania czujników Schrader dostępnych na rynku wtórnym za pomocą narzędzi TEXA.

Czujniki TPMS Schrader są zdecydowanie najczęściej stosowanymi na świecie i osiągnęły w 2014 rekordowy poziom produkcjiwynoszący trzysta milionów sztuk. Niedawne pozszerzenie terytorialne regulacji prawnych dotyczących TPMS, ze Stanów Zjednoczonych na kraje europejskie (01 listopada 2014), będzie dodatkowym impulsem do rozpowszechniania czujników amerykańskiej grupy.

TEXA opracowała trzy rozwiązania umożliwiające mechanikom najbardziej efektywną obsługę systemów TPMS, gwarantując możliwość kodowania czujników dostępnych na rynku wtórnym oraz programowania centralek elektronicznych pojazdów:

AXONE S TPS jest najlepszym rozwiązaniem dostępnym dziś na rynku, umożliwiającym warsztatom wulkanizacyjnym przeprowadzenie wszystkich czynności dotyczących systemów kontroli ciśnienia w oponach we wszelkich konfiguracjach technicznych wybranych przez producenta. Narzędzie zapewnia komunikację nie tylko z czujnikami TPMS, ale i z gniazdem OBD pojazdu, do programowania centralek sterujących pracą ogumienia. TPS Display jest podstawowym modelem urządzenia z własnym wyświetlaczem, proponowanym do serwisowania opon. Charakteryzuje go wszechstronność, prosta obsługa oraz wyjątkowo szerokie pokrycie diagnostyczne dostępnych na rynku marek i modeli.TPS Key, trzecie z rozwiązań, jest kluczem USB, które przekształca interfejsy AXONE 4 i AXONE 4 Mini, w urządzenia do obsługi ogumienia.

“Umowa z liderem, jakim jest Schrader - podkreślaElvis Colla, Sales&Marketing Director TEXA - jest źródłem wielkiej satysfakcji i zapewnia przewagą konkurencyjną dla wszystkich specjalistów naszego sektora, którzy, korzystając z urządzeń TEXA dedykowanych do obsługi TPMS, będą mieć do dyspozycji jeszcze bardziej kompletne narzędzie pracy, szybkie i łatwe w obsłudze oraz bezkonkurencyjną ofertę pokrycia diagnostycznego dostępną na rynku. "

Więcej na stronie: www.texapoland.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę