Terminarz szkoleń na stronie Ravenol Professionals

Ravenol
1.3.2019

Sieć Ravenol Professionals przykłada wielką wagę do podnoszenia kwalifikacji uczestników sieci. W XXI wieku, w czasach, kiedy technologia w dziedzinie motoryzacji nieustannie posuwa się do przodu, niezmiernie ważne jest, aby nadążyć za wyznaczanymi trendami i umiejętnie zdiagnozować przyczyny awarii samochodu.

Jak wiadomo do znalezienia przyczyn usterki samochodu prócz profesjonalnych urządzeń diagnostycznych niezbędni są przede wszystkim odpowiednio wyszkoleni i doświadczeni fachowcy. Dlatego Ravenol jako organizator sieci Ravenol Professionals w trosce o najwyższą jakość usług wykonywanych w warsztatach zrzeszonych w sieci organizuje starannie opracowane szkolenia umożliwiające partnerom nieustanny rozwój.

Reklama

Na stronie www.professionals.ravenol.pl pojawił się terminarz szkoleń organizowanych przez RAVENOL dla uczestników sieci. Dzięki temu w szybki sposób każdy z uczestników ma możliwość zapoznać się z tematami szkoleń i wybrać szkolenie odpowiednie dla jego potrzeb.

Reklama

Źródło: Ravenol

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę