Tańsze kable diagnostyczne do środowiska TEXA BIKE

Tańsze kable diagnostyczne do środowiska TEXA BIKE
11.3.2021

TEXA informuje o rozpoczęciu promocji polegającej na obniżeniu o 20% ceny na zakup kabli diagnostycznych do środowiska BIKE (motocykle, skutery, quady).

Dodatkowo do pierwszych 50 zamówień z asortymentu TEXA BIKE organizator promocji dołącza oryginalny T-SHIRT DUCATI-TEXA. Promocja, dostępna u wybranych dystrybutorów TEXA, trwa od 08.03.2021 do wyczerpania zapasów, maksymalnie do 31.04.2021 r.

TEXA jest oficjalnym dostawcą grupy Borgo Panigale w zakresie diagnostyki motocykli. TEXA z entuzjazmem dołączyła do programu FUD (włoski skrót od Official Ducati Suppliers), inicjatywy, która ma na celu poszerzenie możliwości promocji dla swoich dostawców. Dzięki tej współpracy marka TEXA identyfikuje się z Ducati, dając życie wyjątkowemu duetowi w środowisku diagnostyki motocykli i wzmacniając działania komunikacyjne zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, wykorzystując logo w swoich katalogach, prospektach reklamowych, stronie internetowej czy w mediach społecznościowych.

Powiązane firmy

Do końca marca trwa promocja, polegająca na zniesieniu opłat za zaległe wersje w przypadku zakupu aktualizacji TEXPACK dla dowolnego oprogramowania IDC5 (w tym również BIKE). Szczegółów tej promocji dostępne sa tutaj.

Źródło: TEXA POLAND

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę