Szkolenia techniczne – MARELLI AFTERMARKET POLAND

Szkolenia techniczne – MARELLI AFTERMARKET POLAND Magneti Marelli

Pojazdy samochodowe mają coraz bardziej skomplikowaną i zaawansowaną budowę. Rozwój „elektromobilności” stanowi dodatkowe, duże wyzwanie dla wielu warsztatów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy szereg szkoleń technicznych, które są wsparciem dla mechaników w ich codziennej pracy.

Posiadamy rozbudowaną ofertę szkoleniową. W naszych kursach biorą udział: mechanicy, doradcy serwisowi i techniczni, rzeczoznawcy oraz nauczyciele i studenci.

logo_Marelli

Jakie kursy wybrać?

Do szkoleń cieszących się największą popularnością można zaliczyć tematykę układów klimatyzacji. Od podstawowego, obowiązkowego szkolenia z zakresu tzw. Ustawy o F-Gazach, po bardziej zaawansowane kursy techniczne (systemy klimatyzacji I i II stopnia, układy klimatyzacji w pojazdach hybrydowych i elektrycznych – np. diagnostyka kompresorów elektrycznych).

Kolejnym popularnym tematem jest szkolenie z zakresu budowy, diagnostyki i obsługi automatycznych skrzyń biegów. W cenie zakupu urządzenia do wymiany płynu ATF oferujemy darmowy, dwudniowy kurs. Uczestnicy mają okazję zapoznać się z budową i zasadą działania przekładni oraz z warunkami poprawnej eksploatacji i obsługi, a także z metodą dynamicznej wymiany płynu ATF. Tematykę tą rozszerzyliśmy o bardzo ciekawe szkolenie „ZF8HP – budowa, diagnostyka i obsługa”, podczas którego skupiamy się na specyfice tego konkretnego modelu.

Szkolimy z elektromobilności 

Tematyka pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych jest coraz bardziej popularna. Tak duże zainteresowanie tym zagadnieniem bardzo nas cieszy – przede wszystkim ze względu na popularyzację wiedzy z zakresu norm bezpieczeństwa.

Posiadamy bogatą ofertę opartą o rozwiązania stosowane w poszczególnych modelach pojazdów takich jak: Toyota Prius i Yaris, Hyundai Ioniq Hybrid oraz Electric, BMW i3, Nissan Leaf, Fiat 500e i wiele innych. Kursy te składają się z części teoretycznej oraz z obszernej części praktycznej (dostępne są różne poziomy zaawansowania – diagnostyka akumulatorów HV, silników elektrycznych itp.).

Szkolenia z oświetlenia 

Tematem, na który również chcielibyśmy zwrócić uwagę są nowoczesne systemy oświetlenia. Ze względu na zaawansowanie techniczne oraz współpracę z innymi systemami bezpieczeństwa stosowanymi w pojazdach, prawidłowa obsługa tych układów – bez odpowiedniej wiedzy, sprzętu i dokumentacji – jest wręcz niemożliwa. Ta istotna czynność obsługowa, podwyższająca standardy bezpiecznej pracy, może być też interesujaca biznesowo dla warsztatu (koszt regulacji sięga nawet 1000 zł).

Marelli_dane_kontaktowe  Technical Department
  Michał Kosiński
  M: +48 538 156 656
  Marelli Aftermarket Poland Sp. z o.o.
  Plac pod Lipami 5,
  40-476 Katowice, Poland
  www.magnetimarelli-checkstar.pl

 

Wszelkiego rodzaju informacje na temat szkoleń technicznych,
które odbywają się w naszej firmie można znaleźć na stronie:
www.magnetimarelli-checkstar.pl

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę