AutoExpert
Reklama
Reklama

Ruszył polski fan-page fanów NGK-NTK na Facebooku

Preview
NGK/NTK
10.9.2018
Reklama
Reklama

Polski fan-page firmy NGK SPARK PLUG EUROPE na Facebooku wystartował. Firma znana przede wszystkim z produkcji elementów układu zapłonowego do samochodów, stworzyła niebanalne miejsce do dyskusji dla każdego fana motoryzacji w Polsce.

Strona skierowana jest głównie do wszystkich osób związanych z motoryzacją – od personelu warsztatów, po pasjonatów samochodów, motocykli i motorsportu. Oferuje atrakcyjną mieszankę wszelkich wątków związanych ze światem NGK-NTK. Wskazówki techniczne dostarczają informacji o nowych produktach oraz zapewniają wsparcie montażowe dla mechaników. Informacje dotyczące wydarzeń w motorsporcie, wesołe historie, filmy i konkursy z nagrodami będą z kolei umilać przeglądanie wszystkich nowości.

Reklama

„Dialog z klientami w sieci jest dziś podstawą każdego biznesu. To właśnie umożliwiają nam media społecznościowe. Uruchomienie fan-page’a to kolejny krok ku stworzeniu zaangażowanej społeczności pasjonatów motoryzacji, skupionych wokół marki NGK-NTK w Polsce. Nasi fani będą mieli bieżący dostęp do wielu ciekawostek i zasad związanych z serwisowaniem silników wyposażonych w urządzenia marki NGK oraz pozostałych, istotnych informacji. Mamy nadzieję, że nasz fan-page będzie miejscem, gdzie toczyć się będzie wiele interesujących dyskusji, nie tylko na temat świata NGK-NTK, ale na temat motoryzacji w ogóle” - zapewnia Katarzyna Banaszek, Specjalista ds. Trade Marketingu z Przedstawicielstwa NGK SPARK PLUG EUROPE w Polsce.

Fan-page NGK-NTK można znaleźć pod adresem: www.facebook.com/ngkntkPL.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Informacja prasowa NGK-NTK

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama