Ravenol HIGH MILEAGE dla aut z dużym przebiegiem

1.8.2016

Ravenol przedstawia nową grupę produktów – High Mileage oleje silnikowe dla aut z dużym przebiegiem.

Produkty RAVENOL z nowej grupy High Mileage zalecane są dla samochodów z dużym przebiegiem, 100 tys. km lub większym. Nadają się do stosowania w silnikach zarówno benzynowych jak i Diesla, z turbodoładowniem lub bez turbodoładowania oraz z wtryskiem bezpośrednim. Produkty HIGH MILEAGE zostały skomponowane na bazie nowej unikalnej formuły, specjalnie zaprojektowanej dla silników z większym przebiegiem. Grupa produktów RAVENOL HIGH MILEAGE zwraca uwagę specjalnymi pakietami dodatków, które gwarantują wyjątkowe właściwości myjące i konserwujące najważniejsze komponenty silnika oraz dodatkowo zabezpieczające uszczelki. Właściwości te przyczyniają się do wydatnego wydłużenia życia silników, zwłaszcza w starszych autach z wysokim przebiegiem.

Produkty z serii RAVENOL HIGH MILEAGE gwarantują świetne przyleganie filmu smarnego i wysoką odporność na ścinanie. Zawarte w nich dodatki konserwujące pomagają zmniejszyć zużycie oleju oferując jednocześnie ochronę przeciwko tworzeniu się osadów i zużyciu mechanicznemu.

Źródło: Informacja prasowa Ravenol

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę