RALLYEXPERTS – sprawdź się w wyścigu po nagrody w nowej akcji promocyjnej Schaeffler

5.8.2020

10 odcinków specjalnych, 100 nagród głównych, 1000 nagród rzeczowych – Kupuj produkty LuK, INA, FAG i walcz w pasjonującym wyścigu. Przed Tobą 10 etapów - Odcinków Specjalnych. Na końcu każdego z nich czeka wyjątkowa nagroda.

Aby wygrać jedną z 1000 nagród rzeczowych, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG na www.repxpert.pl. 

Reklama

Uczestnicy akcji promocyjnej mają szansę na skompletowanie wyjątkowego zestawu nagród – wakacyjnego niezbędnika Schaeffler oraz nagrody głównej, sportowo-rajdowy weekend na torze Tomka Kuchara – Driveland. 

Akcja promocyjna realizowana jest u autoryzowanych Dystrybutorów lub Partnerów Schaeffler Polska, na portalu repxpert.pl oraz na stronie internetowej www.rallyexperts.pl. 

Mimo sytuacji panującej na świecie nie zwalniamy – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. To już kolejna akcja promocyjna w tym roku skierowana do naszych klientów – mechaników samochodowych, których zapraszamy do wspólnej zabawy – 10 etapowego wyścigu po nagrody. W naszej akcji nagradzamy lojalnych klientów kupujących produkty naszych marek: LuK, INA i FAG – każdy kolejny zakup to dodatkowe punkty i wyższe miejsce w rankingu. 

Reklama

Centralnym elementem akcji jest portal REPXPERT – unikalna na polskim rynku platforma internetowa skierowana do profesjonalistów – mechaników samochodowych, na której nasi klienci znajdą nie tylko pełną ofertę, wskazówki dotyczące montażu, ale także nielimitowane wsparcie naszych ekspertów technicznych, dodaje Konrad Habit, odpowiadający za portal. Punkty promocyjne rejestrowane na naszej platformie przez uczestników akcji automatycznie przekładają się na miejsca w rankingu bieżącej promocji – dodaje. 

Akcja promocyjna jest realizowana u autoryzowanych Dystrybutorów lub Partnerów Schaeffler Polska Sp. z o.o. od 6 lipca do 13 września 2020 r. 

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.rallyexperts.pl oraz na profilu facebook Schaeffler REPXPERT Polska 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę