#pomagamypomagać – opony dla placówek medycznych

#pomagamypomagać – opony dla placówek medycznych Inter Cars
3.2.2021

Inter Cars wspólnie z producentem opon KLEBER postanowili wyjść z pomocą do placówek medycznych i przekazali komplety ogumienia, które w kontekście zmieniających się warunków pogodowych okazują się być ogromnym wsparciem. Pomoc zrealizowana została w ramach programu #pomagamypomagać.

Celem programu #pomagamypomagać jest przede wszystkim pomoc branży warsztatowej na wielu płaszczyznach w najtrudniejszych momentach funkcjonowania. Druga odsłona akcji wystartowała wraz z początkiem grudnia. Jej pierwszym elementem było dostarczenie do 8500 warsztatów środków bezpieczeństwa – łącznie ponad 40 000 litrów płynu do dezynfekcji wraz z potrzebnymi do ich aplikacji pojemnikami. Jednak #pomagamypomagać to również pomoc ludziom niezwiązanym z branżą motoryzacyjną. Podczas pierwszej edycji akcji była to doraźna pomoc dla lekarzy i placówek medycznych. Podobnie jest i teraz, gdy Inter Cars wspólnie z marką KLEBER dostarczają najbardziej potrzebującym instytucjom komplety opon do ich pojazdów.

– Jako lider branży czujemy się w obowiązku dawać przykład i wyznaczać standardy. Pielęgnowane przez lata relacje sprawiły, że dostawcy bez najmniejszego wahania są gotowi do współpracy z Inter Cars, aby pomagać innym. Jesteśmy szczęśliwi, że firma KLEBER zdecydowała zaangażować wspólnie z nami w pomoc najbardziej potrzebującym. To piękny gest, który powinien zostać dostrzeżony przez całe branżowe środowisko – mówi Joanna Król, Zastępca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej Inter Cars SA.

Instytucje, które zostały obdarowane w ramach tej akcji to m.in Fundacja Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną DOM oraz Gdyńska Fundacja „DOM MARZEŃ”.

– W imieniu Gdyńskiej Fundacji Dom Marzeń chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za okazaną życzliwość. Niedawno zostaliśmy obdarowani przez Ministerstwo Rozwoju pojazdem osobowym, który będzie służył do transportu naszych podopiecznych z niepełnosprawnością intelektualną. Ponieważ auto było na letnich oponach, przekazane ogumienie będzie dla nas ogromnym wsparciem – mówią Kasia i Marek Karczewscy reprezentujący Gdyńską fundację „DOM MARZEŃ”.

- Firma KLEBER zdecydowała się przekazać  bezpłatne komplety opon w największych miastach Polski we współpracy ze swoim kluczowym partnerem biznesowym, Inter Cars. Celem jest pomoc w walce z pandemią, ponieważ dla firmy KLEBER ważne jest podjęcie społecznej odpowiedzialności i wspieranie szpitali, które zostały silnie dotknięte przez COVID-19

– mówią przedstawiciele marki KLEBER.

KLEBER to francuski producent opon. Jego historia sięga 1911 roku. Marka od 110 lat dostarcza kierowcom opony godne zaufania. KLEBER to firma rodzinna zapewniająca dobry stosunek jakości do ceny i znana z bycia pionierem w segmencie opon całorocznych. Ponadto kluczowymi wartościami firmy KLEBER są wytwarzanie wysokiej jakości produktów polecanych przez profesjonalistów i budowanie relacji z klientami. Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.kleber.pl/auto/wybor-kleber-trust lub zapoznać się z marką na Facebooku: https://www.facebook.com/KLEBERtyres.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę