Paolo Cataldi mianowany na stanowisko Aftermarket Business Unit General Manager UFI Filters Group

Zmiany w UFI Filters Group Paolo Cataldi

UFI Filters kontynuuje rozbudowę struktury firmy, mianując Paolo Cataldiego na stanowisko Aftermarket Business Unit General Manager. Dołącza on do międzynarodowej grupy wiodącej prym w dziedzinach filtracji, zarządzania termicznego i technologii wspierającej rozwój mobilności wodorowej, przejmując kierownictwo na światowym rynku aftermarket.

Paolo Cataldi ma 55 lat i jest absolwentem wydziału ekonomii i marketingu na Uniwersytecie w Bari. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu i na motoryzacyjnym rynku aftermarket. Cataldi ma dogłębną wiedzę na temat rynku części zamiennych i przez lata zajmował wiele strategicznych stanowisk. Pracował w działach sprzedaży, produktu i marketingu, a także sprawował kierownicze funkcje i zarządzał jednostkami biznesowymi na rynku włoskim i międzynarodowym u wiodących producentów części samochodowych.

Dziękuję Chairmanowi Giorgio Girondiemu i UFI Group CEO Stefano Gavie za ich zaufanie. To dla mnie zaszczyt, że mogę dołączyć do lidera europejskiego i międzynarodowego motoryzacyjnego rynku aftermarket. W związku z wielką transformacją przemysłu samochodowego mam przed sobą ambitne cele, które będę realizował przy wsparciu profesjonalnego i doświadczonego zespołu – powiedział Paolo Cataldi, nowy Aftermarket Business Unit General Manager UFI Filters Group.

Stefano Gava, CEO Grupy UFI Filters, komentuje – Witamy Paolo Cataldiego w naszej Grupie, jesteśmy przekonani, że dzięki swojemu doświadczeniu przyczyni się on do dalszego wzrostu UFI i SOFIMA Aftermarket. Paolo ma ważny cel, jakim jest konsolidacja i wzmocnienie naszej pozycji lidera rynku we Włoszech, a także w innych krajach. UFI dąży do dwucyfrowego wzrostu na całym świecie w ciągu najbliższych trzech lat – skomentował Stefano Gava, CEO Grupy UFI Filters.

Źródło: UFI Filters

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę