Nowy samochód szkoleniowy

Multichem
16.9.2019

Od kilku lat klienci zainteresowani poznaniem systemów lakierniczych Profix firmy Multichem mają możliwość przetestowania produktów w swoim miejscu pracy.

Mobilne centrum szkoleniowe na przestrzeni lat zrealizowało setki szkoleń, a ich liczba stale wzrasta. Teraz firma przedstawia kolejny samochód, który ma na swoim pokładzie systemy lakiernicze Profix oraz strefę kolorystyczną, w której prezentowane jest działanie spektrofotometru Adam5. Dzięki innowacyjnej funkcji dobarwiania urządzenie to w dwóch krokach poradzi sobie z trudnymi kolorami. Jeśli uczestnicy zechcą pogłębić zdobytą w trakcie szkolenia wiedzę, otrzymują zaproszenia do stacjonarnego Centrum Szkoleniowego Profix, które mieści się w nowoczesnej siedzibie firmy. Mogą tam zapoznać się z całą gamą produktów i systemów mieszalnikowych Profix. 

Źródło: Informacja prasowa Multichem

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę