Nowy oddział INTER-TEAM w Wejherowie

Nowy oddział INTER-TEAM w Wejherowie INTER-TEAM

W poniedziałek, dwudziestego siódmego listopada rozpoczął swoją działalność nowy oddział INTER-TEAM zlokalizowany w Wejherowie przy ul. 1 Brygady Pancernej Wojska Polskiego 9. Jest to ósmy oddział w województwie pomorskim i 86 w Polsce.

Oddział w Wejherowie powstał na dobrze nam znanym terenie, gdyż obsługiwaliśmy klientów w Wejherowie oraz okolicy z naszej filii w Gdyni. Nic jednak nie zastąpi działania lokalnego oddziału pod względem szybkości i kompleksowości dostaw. Skorzystaliśmy z okazji jaka się nadarzyła i otwieramy oddział w Wejherowie, aby jeszcze lepiej obsługiwać ten region i zainteresować naszą ofertą produktową i usługową nowych klientów warsztatowych – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci mogą realizować zakupy na miejscu – korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

W oddziale Wejherowo zaplanowaliśmy 3 trasy, w które kierowcy będą wyjeżdżali 4 razy dziennie. To pozwoli nam na skuteczną obsługę bieżących potrzeb naszych klientów. Atrakcyjność oddziału zwiększać będzie wysoka dostępność części, a to za sprawą bliskiego położenia naszego nowego Magazynu Regionalnego w Pszczółkach. Dokładając do tego szeroki asortyment i bardzo dobre warunki współpracy, większość warsztatów powinna być bardzo zadowolona z pojawienia się INTER-TEAM w tym regionie. Zapraszamy do odwiedzin w oddziale i przyjrzenia się naszej ofercie i ciekawej propozycji umów inwestycyjnych – podsumowuje Paweł Nowosielski.

Adres nowego oddziału: 
INTER-TEAM Wejherowo
ul. 1 Brygady Pancernej Wojska Polskiego 9
84-200 Wejherowo
tel. 58 573 12 11
e-mail: wejherowo@inter-team.com.pl
  
Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8.00 – 18.00 
sob.: 8.00 – 14.00

Źródło: INTER-TEAM

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę