INTER-TEAM otwiera nowy oddział w Lesznie

INTER-TEAM otwiera nowy oddział w Lesznie INTER-TEAM

Dwudziestego ósmego sierpnia br., rozpoczyna swoją działalność nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Lesznie przy ul. Luksemburskiej 5. Jest to szósty oddział spółki w Wielkopolsce i 84 w Polsce.

Konsekwentnie rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży w Wielkopolsce, aby zapewnić klientom w tym regionie jak najlepsze usługi i szybki dostęp do części. Oddział w Lesznie otworzy nowe możliwości współpracy, a obecnym klientom zagwarantuje wygodne, codzienne dostawy i możliwość korzystania z szerokiego asortymentu dostępnego w oddziale – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu, korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

Zapraszamy właścicieli warsztatów z Leszna i okolicznych miejscowości do odwiedzenia nowego oddziału i zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie rozmawiamy o indywidualnych potrzebach klientów związanych z rozwojem warsztatu, czy to od strony wyposażania i szkoleń, czy umów inwestycyjnych. Nasz zespół odpowie na wszelkie pytania zarówno pod względem prezentacji asortymentu, jak i oferowanych usług – dodaje Paweł Nowosielski.

Adres nowego oddziału:
INTER-TEAM Leszno
ul. Luksemburska 5 
64-100 Leszno
tel. 65 612 11 32
e-mail: leszno@inter-team.com.pl 
  
Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8.00 – 18.00 
sob.: 8.00 – 14.00

Źródło: INTER-TEAM

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę