Nowy katalog świec zapłonowych i żarowych Denso 2018

denso
29.12.2017
Reklama
Reklama

Denso opublikowało katalog świec zapłonowych i żarowych na rok 2018, w którym uwzględniono 13 nowych świec zapłonowych i 9 nowych świec żarowych.

Program świec zapłonowych Denso zapewnia ponad 40 tysięcy zastosowań i pokrywa 97% europejskiego parku pojazdów, z kolei program świec żarowych ma ponad 7 tysięcy zastosowań i 92% pokrycie parku pojazdów. Denso oferuje obecnie jeden z największych programów świec zapłonowych i żarowych dla klientów rynku wtórnego.

Reklama

Nowy katalog (o numerze DESG17-0001) zapewnia łatwy dostęp do najświeższych informacji na temat wszystkich świec zapłonowych i żarowych Denso oferowanych na rynku wtórnym, zawiera także pomocne wskazówki dotyczące montażu świec, tabele identyfikacyjne, tabele zastosowań i listy zamienników.

Szczegółowe informacje na temat programu świec zapłonowych i żarowych Denso można znaleźć na stronie internetowej www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc oraz u przedstawicieli Denso.

Reklama

Źródło: Denso

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama