Nowa siedziba AS-PL UK Ltd. w Liverpoolu

Nowa siedziba AS-PL UK Ltd. w Liverpoolu AS-PL

Liverpool będzie kolejną po Turynie i Walencji siedzibą nowego zagranicznego oddziału AS-PL.

AS-PL UK Ltd., który od 2017 roku miał swoją siedzibę w Londynie, przenosi się do nowej hali o powierzchni 1000 m2. Na miejscu przygotowano nowoczesną przestrzeń biurową oraz funkcjonalną strefę pakowania i przyjęcia towaru. Magazyn ma 1500 miejsc paletowych oraz 3-poziomową antresolę o łącznej powierzchni 500 m2.

– Jestem naprawdę dumny z tego, jak rozwinęła się nasza firma w ciągu ostatnich lat. Cieszę się również, że po nowych magazynach we Włoszech i Hiszpani, przyszedł czas na Wielką Brytanię. Jest to dla nas niesamowita możliwość, aby jeszcze bardziej umocnić się na rynku brytyjskim jako profesjonalny dystrybutor wysokiej jakości alternatorów i rozruszników – wyjaśnia Kevin Sharp, regionalnydyrektor handlowy w AS-PL UK Ltd. 

– Po sukcesie jakim okazało się otwarcie magazynu we Włoszech i w Hiszpanii, przyszedł czas na kolejny krok. Decyzja o powiększeniu naszego magazynu w Wielkiej Brytanii była podyktowana dużym zapotrzebowaniem na produkty marki AS w tym regionie. Od teraz nasi klienci będą mieli dostęp do jeszcze szerszej gamy produktów, a dostawy nastąpią w o wiele szybszym czasie – tłumaczy Kamil Olejniczak, regionalny dyrektor handlowy w AS-PL Sp. z o.o.

Kontakt

AS-PL UK Ltd.
(Mersey Reach Logistics Park)
Galgate Drive, UNIT 6A
L30 6AD Netherton, Bootle, Liverpool
Wielka Brytania

+44 151 458 1937

uk@as-pl.com

Źródło: AS-PL
 

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę