Spółka AS-PL w rankingu TOP 100 Pomorza

Spółka AS-PL w rankingu TOP 100 Pomorza Jakub Steinborn

To już trzeci raz, kiedy spółka AS-PL pojawia się w rankingu przygotowanym przez Dziennik Bałtycki. Tym razem firma AS-PL znalazła się w towarzystwie przedsiębiorstw z najwyższym wskaźnikiem eksportu, zysku brutto i dynamiki przychodów za 2021 rok.

Ranking TOP 100 to jedyne takie zestawienie największych firm, ich wyników finansowych, inwestycji, eksportu i zatrudnienia ukazujący się od 26 lat. Spółka AS-PL pojawiła się w rankingu już dwukrotnie w 2018 i 2019 roku. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ wśród setek firm z województwa pomorskiego, tylko te z najlepszymi wynikami mogą cieszyć się obecnością na liście.

Prawdziwą dumą napawa nas obecność w kategorii Najlepszy Eksporter, w której znalazło się tylko 19 firm z regionu. Dodatkowo znaleźliśmy na wysokich miejscach w zestawieniu, w którym pod uwagę brano zysk brutto i dynamikę przychodów za cały 2021 rok. Obecność w rankingu TOP 100 Pomorza to efekt ciężkiej pracy, doskonałego zarządzania i wysiłku włożonego w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Jest to także wspaniały prezent na 30 rocznicę działalności firmy, którą celebrujemy przez cały rok.

Źródło: AS-PL

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę