Nowa odsłona katalogu online ASMET

10.3.2016

ASMET polski producent układów wydechowych udostępnił na swojej stronie www.asmet.eu katalog on-line w nowej odsłonie. Nowy katalog ma przede wszystkim zmienioną szatę graficzną. Jest  łatwy w obsłudze, przejrzysty i czytelny. 

Teraz w nowym katalogu układ wydechowy można bez problemu zidentyfikować po wprowadzeniu danych dotyczących marki, modelu, rocznika, pojemności silnika i rodzaju paliwa. Ponadto nowymi funkcjami katalogu są rozwijane okna podglądu schematów graficznych i przeglądarka grafik wszystkich elementów wybranego układu wydechowego.

Reklama

Wystarczy kliknąć rysunek wyrobu  i uruchomić galerię  grafik z pasującymi akcesoriami i nr katalogowymi. Ułatwi to klientom dokładną identyfikację wybranych części i zakup właściwych elementów układu wydechowego. Docelowo wszystkie rysunki wyrobów Asmet będzie można przeglądać w formie zdjęć, które sukcesywnie będą zastępowały grafiki poglądowe.

Katalog jest cyklicznie aktualizowany przy wprowadzaniu zmian i nowości do oferty. Jest zatem najlepszą i najbardziej aktualna formą oferty. Katalog on-line daje również możliwość szybkiego podglądu lub pobrania oferty dla każdej marki w formie PDF czyli wersji do druku.

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę