Monroe® wprowadza 5-letnią gwarancję na całą gamę amortyzatorów LV

Monroe wprowadza 5-letnią gwarancję na amortyzatory DRiV – Tenneco
17.11.2021

Nowa gwarancja jest wyrazem wdzięczności dla warsztatów i konsumentów za wybór „Best-in-Class Shocks and Struts from Globally Recognized Brand”.

Monroe, uznany producent amortyzatorów, kolumn zawieszenia i innych części o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, wprowadził 5-letnią gwarancję na całą gamę amortyzatorów i kolumn zawieszenia.

5-letnia gwarancja, dotychczas dostępna tylko dla amortyzatorów Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense™, została rozszerzona na produkty Monroe Original, Monroe Adventure i Monroe Van-Magnum.

 – Mechanicy na całym świecie doceniają najwyższą jakość wykonania i rozwiązania techniczne, które znajdziemy w każdym amortyzatorze czy kolumnie Monroe – powiedział Frédéric Schilling, Business Line Leader Shocks & Struts EMEA, DRiV, Tenneco. – Nasz nowy program gwarancyjny to śmiała deklaracja dla konsumentów, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo jazdy, nie ma lepszego wyboru niż zaufana marka, która stoi za każdym oferowanym produktem.

Warunki nowej, rozszerzonej gwarancji są takie same jak te oferowane do tej pory na amortyzatory Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense.

Jednym z kluczowych wymagań gwarancyjnych jest oczywiście montaż amortyzatorów i kolumn zawieszenia zgodnie z zaleceniami Monroe. Obejmują one zawsze kompleksowe podejście do tematu, montaż obu amortyzatorów i/lub kolumn na tej samej osi a także wymianę zestawów montażowych i ochronnych (https://eu.monroe.com/pl-pl/products/light-vehicles/strut-mate.html).

Dodatkowe informacje dotyczące gwarancji znajdują się na stronie www.monroe.com

– Przeprowadzenie kompletnej naprawy ma kluczowe znaczenie dla prawidłowej pracy i trwałości amortyzatorów – powiedział Frédéric Schilling. – Wydłużając okres gwarancji na wszystkie produkty zamontowane zgodnie z najlepszymi praktykami warsztatowymi, pomagamy zapewnić klientom uzyskanie pełnych korzyści z produktu i pewność, że jego inwestycja się opłaciła.

Nowe opakowania zapewniają jednolity i atrakcyjny wygląd całej gamy amortyzatorów. Graficznie wyróżniono 5-letnią gwarancję i informację o tym, że produkty Monroe są wybierane nie tylko przez specjalistów zajmujących się naprawami pojazdów, ale także przez wielu producentów.

Więcej informacji na temat produktów Monroe znajduje się na www.monroe.com

Źródło: DRiV – Tenneco

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę