Oiltek – nowa, kompletna gama olejów silnikowych Marelli Aftermarket Poland

Marelli Aftermarket Poland wprowdza oleje Oiltek Marelli Aftermarket
6.5.2021

Marelli Aftermarket Poland ogłosiła wprowadzenie na polski rynek marki Oiltek – nowej i kompletnej gamy olejów silnikowych klasy Premium, opracowanej we współpracy z firmą Shell. Firma Shell została wybrana ze względu na jej pozycję oraz wieloletnie doświadczenie na rynku środków smarnych, a także jej olbrzymie możliwości produkcyjne. Oprócz Polski, produkty Oiltek będą dostępne w całej Europie.

Gama Oiltek została stworzona na bazie olejów syntetycznych, wzbogaconych dodatkami premium. Składa się z 10 rodzajów olejów silnikowych: 9 olejów syntetycznych i 1 oleju półsyntetycznego.

Wszystkie produkty dostępne są w pojemnikach 1 l, 4 l, 5 l, a także w beczkach, wprowadzonych z myślą o warsztatach samochodowych. Charakterystyki olejów wskazane są bardzo wyraźnie na ich opakowaniach.

Aby zapewnić najlepsze wsparcie użytkownikom, sprzedawcom i warsztatom samochodowym w wyborze odpowiedniego typu oleju, Marelli Aftermarket Poland udostępniła praktyczne narzędzie online pod nazwą Lubefinder (http://magneti-marelli-poland.ewp.earlweb.net), które umożliwia szybki dobór właściwego oleju silnikowego do konkretnego pojazdu, zaledwie w kilku prostych krokach.

Wprowadzenie na rynek olejów silnikowych Oiltek wsparte jest atrakcyjną kampanią marketingową przygotowaną przez Marelli Aftermarket Poland. W punktach sprzedaży Oiltek pojawią się ekspozytory, totemy i plakaty promujące nową markę. Informacje na temat nowego gracza na rynku środków smarnych będę regularnie zamieszczane na głównych portalach motoryzacyjnych, publikowane w prasie branżowej oraz obecne w mediach społecznościowych.

Oleje silnikowe Oiltek będą dostępne w Polsce od maja. Pojawią się w sieci dystrybucyjnej Marelli Aftermarket Poland, a także w warsztatach sieci Marelli Checkstar.

Źródło: Magneti Aftermarket Poland

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę