Kolejny webinar Ravenolu

Kolejny webinar Ravenolu Ravenol
2.9.2020

Ravenol w ramach kontynuacji szkolenia „Dynamiczna wymiana oleju w praktyce” przygotował kolejny webinar, podczas którego eksperci Ravenol – Paweł Gancarczyk oraz Maciej Gronek, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, odpowiedzą na pytania otrzymane od uczestników szkoleń.

Już 11 września rusza webinar „Q&A – wiedza praktyków na wyciągnięcie ręki”, czyli garść wiedzy przydatnej każdemu mechanikowi. Opisane zostaną najczęstsze usterki i awarie skrzyń, a także przedstawione przykłady trudnej diagnozy. Prowadzący odpowiedzą na dziesiątki pytań i udzielą konkretnych, rzeczowych odpowiedzi przygotowanych przez profesjonalistów z dziedziny skrzyń automatycznych – a to wszystko podczas najnowszego szkolenia on-line przygotowanego przez Ravenol – lidera rynku ATF w Polsce.

Powiązane firmy

Od uczestnictwa w szkoleniu dzielą Cię już tylko 2 kroki:1.    Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://mailing.ravenol.pl/landing/QADWO2.    Kliknij w link otrzymany na wskazany adres mailowy.

Szkolenie dostępne będzie bez ograniczeń czasowych, a link pozostanie aktywny nawet po zakończeniu szkolenia, dzięki czemu bez obaw można będzie do niego powrócić w dowolnym czasie. Szczegóły na temat szkoleń przygotowywanych przez firmę dostępne są na stronie: www.ravenol.pl.

Źródło: Ravenol

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę